Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zaktualizowałem windows 10 mobile [slow ring] na Lumii 920.

Wywala mnie z ustawień, kontaktów i appki do dzwonienia. Nie wiem jak reszta, ale aplikacje niesystemowe działąją normalnie.

Czy ktoś też miał podobny problem? Tylko nie mówcie, że mam robić downgrade do 8.1 żeby móc normalnie zadzwonić -.-

#windowsphone #bojowkawindowsphone #windows10mobile
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antyperspirant: Slow ring może nie być najlepszym pomysłem – długo tkwiłem w buildzie, który nie obsługiwał poprawnie hotspotu i wyłączał się przy przejściu w stan uśpienia. Jedyną radą było włączanie nawigacji :P W buildzie z fast ring jest ok. L925 here.
  • Odpowiedz
@papapa12: @cherrycoke2l: Nic mi to teraz nie da, bo nie mogę wejść w ustawienia, czyli zrobić hard reseta :/

@CichyWiatr: W sklepie, na win10 nie mogłem aktualizować aplikacji, musiałem wchodzić w każdą i ręcznie aktualizować. Ale jak patrzę na pasek aplikacji, to żadna nie jest blada z opisem "oczekuje"
EDIT: Ze sklepu również mnie wywala
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Ja tak miałem w fast ringu gdzieś w październiku i jestem pewien, że na slow musi być nowszy od niego, sklep się zacinał nie miłosiernie :) Na twoim miejscu postarałbym za wszelką cenę zaktualizować program Ustawienia w sklepie. Jak się nie uda to niestety reset ;/
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Trudno mi coś doradzić, bo resetu pewnie nie chcesz robić, bo zaktualizowałeś z Win 8.1, który już miałeś jakiś czas. Ogólnie polecane jest na razie wykonywanie aktualizacji na czystym Win 8.1.

Jak chcesz kombinować jeszcze możesz pobawić się w aktualizowanie aplikacji w sklepie i być może któraś aktualizacja pomoże. Jak nie to niestety będziesz musiał wykonać reset za pomocą przewodu.
  • Odpowiedz