Wpis z mikrobloga

Kochane Mirki i Mirabelki...moja córka Paulina właśnie wróciła ze szpitala w szczecinie gdzie miała wykonywany pewien zabieg, który ma jej poprawić komfort życia. Tuż po jej wejściu do domu zrobiłem jej wielką niespodziankę i wręczyłem jej laptopa przekazanego przez #naprawalaptopow Paulina była bardzo szczęśliwa, od razu poprawił się jej humor i zapomniała o pobycie w szpitalu. Bardzo Wam wszystkim dziękuję że uczyniliście nasze życie trochę szczęśliwszym i radośniejszym(ʘʘ)
#wykop #wykopefekt #pomagamypaulinie #mirko #zdrowie #pomagajzwykopem

http://www.wykop.pl/ramka/3017359/o-paulinie-paulina-komarnicka/
r.....9 - Kochane Mirki i Mirabelki...moja córka Paulina właśnie wróciła ze szpitala ...

źródło: comment_8bTdtNsHhZm5D6OzmhMkvYlAaY7W8eXR.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@przegryw1: tak się składa że córka była na podaniu botoksu ale nie w celu jej upiększenia tylko był wstrzyknięty w układ moczowy żeby zamiast kilkadziesiąt razy siusiała na dobę robiła to może kilkanaście..zabieg był na nfz( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie żebramy tylko prosimy
  • Odpowiedz
i nie żebramy tylko prosimy

@robertt1969:
Żebranie według słownika języka polskiego to próba uzyskania coś od drugiej osoby, nie pracując, jedynie prosząc.
A według wikipedii proszenie w miejscu publicznym o dobrowolne wsparcie materialne.
Więc moim zdaniem Ty akurat zajmujesz się żebractwem
  • Odpowiedz
  • 4
@przegryw1: już zaczynasz typowe dla polaczków #!$%@?? gul ci skacze z tej zawiści? nie obchodzi nikogo jakie jest twoje zdanie, usuń konto.
  • Odpowiedz