Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: A świstak siedzi i zawija sreberka ;)
Zostań tam za wielka kałuża to na ojczystej ziemi może być za "gorąco" dla ciebie.

A swój dom oddaj i konta przekaż na tych na których donosiłeś
@mimame: "Panowie sami sobie kwitowali odbiór pieniędzy" ....................... Bzdury piszesz.Powiększyłem zdjęcie....wszystko się zgadza.To pisal Lechu-Bolek.Ten sam charakter pisma.Szczególnie literka W i Ł
@MRKRUS: a co miał robić jak tyle siedział ze starą w domu? żart ale tak na poważnie SB Kaczyńskiego też podrabiali, ale tam się zdążył grafolog wypowiedzieć a tu robią wszystko, żeby rozognić sytuację jak najbardziej
pewnie by siedziedzi gdyby nie ich demencja starcza---- czemu Kiszczak wtedy ich nie wyciągnął jak był ciągany po sądach tylko chciał żeby ujrzały światło dzienne po 5 latach po śmierci Walęsy?
Uważaj, bo ktoś ci uwierzy, że Kiszczak nie miał co robić tylko 50kg dokumentów podrabiać.


@MRKRUS: Ja wymyśliłem coś takiego:

A co jeśli Wałęsa rzeczywiście nie donosił? A co jeśli podpisał w tym 70-tym zobowiązanie do nieszkodzenia PRL-owi i coś tam jeszcze, może nawet na coś się ugadywał, aby – jak to mówi – rozpoznać przeciwnika, ale nie wywiązał się z powierzonych mu zadań, a reszta jest zrobiona przez pracowników
@lechwalesa, odpowiedz na to:

1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971r. przyznaleś, że na żądanie SB dokonywaleś indentyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu?

2. Dlaczego oklamaleś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu plotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostaleś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?

3. Jak godzileś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robila ci publicznie awantury w 1980r.?

4. 9 grudnia 1980r. przyznano „Solidarności”