Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
@lechwalesa: Panie Lechu-Bolku........ Kiszczak to potrafił w krótkich wojskowych słowach przedstawić sprawę:

Wypowiedź Czesława Kiszczaka w 1992 r. po dymisji rządu Olszewskiego:

"Odczuwam ulgę, ale tylko częściową, Po prostu nie sądziłem, że ci którym władzę przekazaliśmy nieomal na złoconym talerzu, będą postępowali tak, jak postępują.
Nie sądziłem, ze zostanie rozpętana afera teczkowa, że Sejm przyjmie uchwałę lustracyjną, ze wszystkimi konsekwencjami.
Nie po to organizowaliśmy „okrągły stół”, nie po to byłem jednym
@lechwalesa: Grafolog Rafał Gasperaniec obejrzał wstępnie zobowiązanie TW Bolka do współpracy. – Jeżeli chodzi o sam podpis, są tutaj szczególne części, które mogą świadczyć o próbie odwzorowania cudzego podpisu. Gdy piszemy zwykłą literę, jest to linia ciągła. Przy próbie odwzorowania ręka jest wolniejsza, również się zatrzymuje i w tym momencie powstają załamania, zgrubienia, i właśnie w tym podpisie są one widoczne – powiedział. TVPinfo
@lechwalesa: Panie prezydencie nie chcę mówić o materiałach upublicznionych przez IPN, ani o Pana błędach i sukcesach. Mam 33 lata, mam rodzinę, głosowałem na PiS. Trochę to o mnie mówi, ale nie wszystko. Chcę Panu powiedzieć, że bardzo mi przykro, że nie dano Panu szansy na zapoznanie się z dokumentami przed ich upublicznieniem. Uważam, że zasługiwał Pan na to nawet, jeśli faktycznie pełnił Pan rolę "tajnego współpracownika". Nie miał Pan możliwości
@lechwalesa: Czy obawia się Pan służb specjalnych? Niech Pan zażąda specjalnego programu ochrony i na pewno pan dostanie najlepszych ludzi. Nie jest jeszcze za późno, żeby wygrać z komunistami, wystarczy ujawnić to co się stało w latach 1980-1995. Prawda Pana wyzwoli, a Naród Panu wybaczy grzechy z lat 70.
@piotr-kasperek: > Chcę Panu powiedzieć, że bardzo mi przykro, że nie dano Panu szansy na zapoznanie się z dokumentami przed ich upublicznieniem.
-------------------
@piotr-kasperek: Kolego szanowny.Pan Wałęsa zna te akta na pamięć.Jak wykradał to czytał je 100 razy.Nie bądź naiwny...... Napisałem o tym komentarz wyżej.