Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, największą Pańską zbrodnią i zdradą Polskiego Narodu jest to, że dopuścił Pan Kczyńskiego do polityki. Żądam żeby Pan się do tego przyznał! Niech Pan stanie i przeprosi. Może gdyby się Pan pokajał, gdyby poprosił o wybaczenie, to dziś byśmy o tym nie mówili.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Przestań pan pie*rzyć, bo już nie można czytać tego bełkotu. Przyznaj się pan i zamilknij na wieki albo daj racjonalne dowody swojej niewinności !
  • Odpowiedz
@lechwalesa: My Słowianie - Katolicy. Całkowicie poważnie ! Jedyny sposób zeby się oczyśić to uroczysta przysięga na Krzzyż Święty podczas np. niedzielnej Mszy Świętej. Bez problemu uzyska Pan na to zgodę Kościoła. Historia zna takie przypadki uroczystych ślubowań.
Przestańmy się licytować ! Niech Pan stanie przed Bogiem w kościele i przysięgnie, że nigdy Pan nie donosił i nie brał pieniędzy od SB !
Krótka piłka - albo Pan jest uczciwy,
  • Odpowiedz
@muciek112: Myślenie nie boli, ale zdobywanie podstaw wiedzy i negowanie rzeczywistych faktów bardzo - prawda?
przecież do niedawna było wiadomo ze Wałęsa zniszczył teczkę Bolka - prawda? czy fałsz? Wałęsa mówił, że nic nie niszczył i moglibyśmy tak długo Komitet Noblowski dostał obszerne fragmenty z tej teczki i z tej drugiej, która powstała w latach 80-tych na razie jej jeszcze nie ma,(ale będzie). radze korzystać z wiedzy, a nie z
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jak można kandydować do czegokolwiek, mając na sumieniu donosy na swoich kolegów!! Jaki trzeba mieć tupet aby potem kandydować na Prezydenta Polski! To dzięki takim jak ja, szarym członkom Solidarności, po naszych plecach wgramolił się Pan na pierwsze miejsce, a powinien Pan zostać ostatnim z ostatnich! Wstyd!! I jeszcze o kimś takim kręcono filmy fabularne!!...Kiszczak nie trzymałby tych dokumentów, gdyby były fałszywe! On miał ochraniać Pana a Pan jego.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Dzień Dobry,

Nazywam się Piotr i mieszkam w Rzeszowie . Jestem młodym człowiekiem urodziłem się w roku 89 i wierzę w Pańską niewinność tylko dla tego że sam wiem jak to jest być oskarżonym /osądzonym bez dowodów ( bo dokumenty które nie zostały zbadane oraz odpowiednio sprawdzone nie mogą być żadnym dowodem ) ... Wierzę że się wszystko dla Pana ułoży i że Ci sami ludzie którzy teraz Pana
  • Odpowiedz
Czytając te wszystkie posty Leszke z ostatnich dni miałem dziwne skojarzenia. Zastanawiałem się czy czytam profil byłego prezydenta czy kolejne oblicze Bonusa BGC. Fabuła i zwroty akcji podobne.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie prezydencie a może odpowie pan na pytania Pani Walentynowicz?
1. Czy pamiętasz, jak w styczniu 1971 r. przyznałeś, że na żądanie SB dokonywałeś identyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu? Czy teraz możesz podać powody tych działań?
2. Dlaczego okłamałeś wszystkich, mówiąc o przeskoczeniu płotu, podczas gdy na strajk 14.08.1980 r. zostałeś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?
3. Jak godziłeś swoją katolicką moralność z głośnymi przygodami, o które żona robiła ci publiczne awantury w 1980 r.?
4. 9 grudnia 1980r przyznano "Solidarności" pierwszą nagrodę – 30 tys. USD. Co zrobiłeś z tymi pieniędzmi?
5. Co zrobiłeś z 60 tys. USD nagrody szwedzkiej prasy, które miałeś przekazać na Panoramę Racławicką, lecz nigdy
  • Odpowiedz