Wpis z mikrobloga

@lechwalesa

Nie wierzyłem po tym zniszczeniu dokumentów z mojej działalności około 90 grubych tomów, i pozostawieniu kilku przygotowanych kartek że dojście do prawdy będzie możliwe .A jednak po publikowaniu tych dokumentów będą pojawiać się tak oczywiste kłamstwa i manipulacje że fakt podrabiania i robienia będzie bez problemów widoczny . po tych czterech pierwszych kartkach już można daleko to udowodnić cdn
  • 214
@lechwalesa: Pytanie co PiS chce osiągnąć takimi zagrywkami, po drugie rzucają temat zastępczy i po cichu coś przepchną w sejmie. Ja zapytałbym pana Kaczyńskiego gdzie był, gdy Pan Panie Prezydencie był internowany przez komunistów. Dlaczego wtedy bracia Kaczyńscy spali spokojnie. Dlaczego nie mówią o swoim ojcu, bo nie mają się czym chwalić. Dociekliwym proponuję pogrzebać sobie w internecie.
@lechwalesa: Gdybys na prawde nie donosil, generalowie SB uzyli by tych "sfabrykowanych" dokumentow, zeby zniszczyc cie po roku 80, gdy stanales na czele strajkow. Mieli na ciebie dokumenty, mogli je opublikowac i zniszczyc glowe solidarnosci, jednak tego nie robili, bo mieli cie na kazde zawolanie, prowadziles Solidarnosc pod ich dyktando. Dalsze klamanie tylko pograza cie bardziej, wszystko juz wyszlo, twoje wygrane w totolotka zgadzaja sie z wyplatami za donoszenie, przyznaj sie,
@lechwalesa: Panie Wałęsa, gdybyście - uczestnicy Magdalenki - nie zdemolowali i nie rozkradli Polski, to byłbym w stanie panu zapomnieć tę niechlubną przeszłość. Ale w świetle tego jak wygląda dzisiaj nasz kraj, podwójne obrzydzenie mnie bierze na pańską i pańskiego środowiska bezwzględną pazerność i chciwość, której emanacją jest branie przez Pana pieniędzy za donosy na kolegów. Chytra baba z Radomia to dziewica orleańska w porównaniu z Panem.