Wpis z mikrobloga

@pan_sting: Z niej, kobieto z niej nie jej intelektu. Bo kto by chciał, nie dość że głupią to jeszcze brzydką kobietę? Ty dalej nie czytasz.

I nie wykręcaj się:

"w Polsce, jak widzę komentarz taki ten pierwszy kolegi headh też mam wrażenie, że cywilizacja europejska
  • Odpowiedz
to jeszcze brzydką kobietę?


@HeadH: ale już wyjaśniłeś, że z tego że jest głupią osobą i o nic więcej ci nie chodziło. Przecież nie mógłbyś upaść tak nisko i nabijać się z wyglądu. Brzydkich chyba nie gwałcą?

tak to moje wypowiedzi
  • Odpowiedz
wiem tez ze w Polsce wiele kobiet nie zglasza gwaltu a o tym jak sie go usprawiedliwia przez niektórych "bo migla nie ubierać sie wyzywajaco" juz nie wspomne.


Wiesz? A ile tych przypadków jest? Masz jakieś fakty, czy piszesz ,,bo tak jest na pewno". Czemu ludzie w Polsce jeszcze powtarzają taką bzdurę?

Polacy bardzo nie odbiegają od Arabów. Zdecydowanie im bliżej do nich niż do zachodnich Europejczyków.


@pan_sting: Dlatego w
  • Odpowiedz
co cywilizowane Niemcy ze swoją Kolonią, czy Anglia z gangiem pakistańskich p-------w. Ale do kogo ja piszę, przecież ty jesteś lewackim trollem.


@Songox25: ja piszę o komentarzach. To nie pierwszy raz jak widzę, jak ktoś śmieje się z ofiar gwałtu, jak usprawiedliwia całą sprawę. Sytuacja z Lasku Kabackiego to idealny przykład, że Polacy serio są daleko w tyle w porównaniu do Szwedów, Niemców, Brytyjczyków itd. Podejście do ofiar gwałtów jest
pan_sting - > co cywilizowane Niemcy ze swoją Kolonią, czy Anglia z gangiem pakistańs...

źródło: comment_hsDUffAaB8LsnQWQqtjYdl4i1aGDp2l7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Sytuacja z Lasku Kabackiego to idealny przykład, że Polacy serio są daleko w tyle w porównaniu do Szwedów, Niemców, Brytyjczyków itd.


@pan_sting: Serio porównujesz paru debili komentujących zwykły g---t, a śmianie się z idiotki, która pojechała w jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi dla kobiet, aby udowodnić jacy islamiści są fajni? Przecież oni w założeniach religii mają takie gwałty, zachowują się jak zwierzęta, i takie same podejście trzeba wobec nich
  • Odpowiedz
paru debili komentujących zwykły g---t


@Songox25: nie paru jak się okazuje

a śmianie się z idiotki, która pojechała w jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi dla
  • Odpowiedz