Wpis z mikrobloga

@pan_sting: Nie, poważnie chyba nie znam desperata który by ją chciał nawet gdyby sama dawała. Ale poza tym, to tak, uważam sytuację za mocno humorystyczną. Oczekujesz że ludziom będzie jej żal? Zacytuję Ci coś:

"Di Marineo's mother Elena Manzoni told reporters her daughter was trying to prove that people could be reliable. "They ask me why my sister was hitchhiking. What can I say? She was just trying to prove
  • Odpowiedz
@HeadH: w sumie to nie powinien dziwić mnie twój komentarz, Polacy bardzo nie odbiegają od Arabów. Zdecydowanie im bliżej do nich niż do zachodnich Europejczyków.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Ty masz chyba jakiś problem ze swoją narodowością? Widziałaś wskaźniki przestępstw na tle seksualnym w naszym kraju na tle reszty świata? Google it. Jakby było tak jak piszesz, to o ile nie jesteś fałszywym różowym paskiem, nie tylko nikt by nie podjął z Tobą dyskusji raczej byłabyś zamknięta w kuchni bez prawa narzekania.
  • Odpowiedz
@HeadH: wiem tez ze w Polsce wiele kobiet nie zglasza gwaltu a o tym jak sie go usprawiedliwia przez niektórych "bo migla nie ubierać sie wyzywajaco" juz nie wspomne.
  • Odpowiedz
@pan_sting: I co to ma do rzeczy? Myślisz że mechanizm myślenia ofiary różni się zależnie od strony granicy? Kobiety generalnie nigdzie nie czują się komfortowo ze zgłaszaniem zgwałcenia, mężczyźni zresztą tym bardziej, bo i nie ma w tym nic komfortowego. #!$%@? że Polska jest zła w przypadku uniwersalnego mechanizmu to już pieniactwo do kwadratu.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Pewnie z ich szybującymi wskaźnikami ilości gwałtów mają specjalne okienka tylko do tego celu. Na "pewnie" to możesz szacować ilość cukru do ciasta a nie bezpieczeństwo i poziom cywilizacyjny kraju. O co Ci właściwie chodzi? Kopiesz i gryziesz ale nie masz żadnych argumentów poza anegdotycznymi, czym Ci ten kraj i obywatele zawinili? Napastuje Cię ktoś albo molestuje? Łamie Twoje wolności obywatelskie? Jeśli tak, to naprawdę nie jest ciężko taki
  • Odpowiedz
Pewnie z ich szybującymi wskaźnikami ilości gwałtów mają specjalne okienka tylko do tego celu


@HeadH: bo inaczej definiuj gwałt

O co Ci właściwie
  • Odpowiedz
@pan_sting: Stronkę? Groźną piekielną stronę internetową? A te ostatnie zamachy u nas? przestępczość zorganizowana przejmująca całe dzielnice tworząc strefy do których nawet policja nie ma wstępu? Oh wait, i znowu odsyłam do statystyk większa wykrywalność z roku na rok, zapewniam Cię że nawet jeśli określony czyn w Polsce nie widnieje w kodeksie karnym jako zgwałcenie to nie znaczy że nie jest karalny. I nie, to nie kwestia definicji sprawiła że
  • Odpowiedz
Stronkę? Groźną piekielną stronę internetową?


@HeadH: fakt, że ją mieli pokazuje jak działa nasze państwo

Ah więc gryziesz i się rzucasz o to że zażartowałem z głupiej
  • Odpowiedz
@pan_sting: Stronę może założyć każdy, chcesz żeby każda strona musiała być zatwierdzona pod kątem treści przez urzędnika?

Póki sami nie gwałcą niech sobie śmieszkują, świat byłby fajniejszym miejscem gdyby kończyło się tylko na niesmacznych żartach.

Poważnie nie widzisz różnicy między ofiarami które zostały napadnięte i bestialsko zamordowane we własnych domach przez zorganizowane oddziały a osobą która z własnej, nieprzymuszonej woli weszła do paszczy
  • Odpowiedz
chcesz żeby każda strona musiała być zatwierdzona pod kątem treści przez urzędnika?


@HeadH: chciałabym, żeby strony terrorystów były blokowane, żeby nie mieli możliwości rekrutowania

Poważnie nie widzisz różnicy między ofiarami które zostały napadnięte i bestialsko zamordowane we własnych domach przez zorganizowane oddziały a osobą która z własnej, nieprzymuszonej woli weszła do paszczy
  • Odpowiedz
@pan_sting: Ktoś musi zgłosić stronę żeby ją usunąć, fizyczny punkt werbunkowy też, przecież można się rozstawić ze stolikiem i robić zapisy na targu. Póki policjant nie zauważy albo ktoś nie zgłosi ten punkt będzie istniał, będziesz miała pretensje że do tego w ogóle doszło?

Stosujesz tutaj sofizmat, czyli błąd logiczny w dowodzeniu do tego mieszasz kwestie działania i zaniechania.

Nie, nigdzie nie napisałem że żartuję z głupoty, żartuję i śmieję się z głupiej osoby to różnica. Nie cieszę się, smutno mi też z tego powodu nie
  • Odpowiedz
więc się z niej śmieję


@HeadH: raz z niej się śmiejesz, raz z jej głupoty, ale to: "poważnie chyba nie znam desperata który by ją chciał nawet gdyby sama dawała", dowodzi, że ani ci jej żal, ani to żart z jej głupoty, stary. Nie musisz się tłumaczyć, serio.
  • Odpowiedz
@pan_sting: Nie czytasz tego co piszę:
"Nie, nigdzie nie napisałem że żartuję z głupoty, żartuję i śmieję się z głupiej osoby to różnica. Nie cieszę się, smutno mi też z tego powodu nie jest."

Eh nie ma sensu widzę, chyba po prostu Ci za dobrze i musisz się do czegoś przypierdzielić więc padło na Polskę, polaków, i wszystko fe a argumentów brak, tylko foch na świat.
  • Odpowiedz
padło na Polskę, polaków, i wszystko fe a argumentów brak, tylko foch na świat.


@HeadH: spokojnie, akurat padło na ciebie ale Polacy to po drodze. Komentarz, że nie chciałby jej nawet zdesperowany nie odnosi się do jej intelektu i dobrze o tym wiemy.
  • Odpowiedz