Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu mirko gęsto wyśmiewało się z artystki (?!) ukrywającej się pod pseudonimem Sarsa i jej kawałka Naucz mnie
Padały prześmiewcze słowa, że tekst tej piosenki jest chaotyczny, że to zlepek niepowiązanych zdań, grafomania udająca poezję i tak dalej.
Tym bardziej mi smutno ogłosić, mirki i mirabelki, że robiliście sobie jaja z pogrzebu. Sarsa jest po prostu niepełnosprawna językowo, ma problemy ze zrozumieniem, co się do niej mówi, a mimo to, na przekór własnym słabościom stara się tworzyć muzykę i słowa do niej. Wiem to, bo obejrzałem wywiad z nią, który ewidentnie pokazuje, jak trudno jest jej się wysłowić i odpowiadać na pytania z sensem.
Mirki i mirabelki, idźcie przeprosić Sarsę. Śmiać się z jej tekstów to jak śmiać się z gościa na wózku inwalidzkim, który gra w koszykówkę.
#muzyka (chyba) #heheszki #narkotykizawszespoko
  • 38
@Felidiusz: Do Neverhooda robił muzykę Terry Scott Taylor, dobry jest :D
@Korwus: Ten utwór, a konkretnie fragment 1:20-1:28 usłyszałem kiedyś grając w CS 1.6, gdzie ktoś miał mody na muzyczkę po wygraniu rundy. Myślałem, że umrę ze śmiechu nad klawiaturą xD
Uważasz że jeżeli jest niepełnosprawna to jest lepsza, czy uprzywilejowana? Nie - co potem zresztą sam twierdzisz. Więc jako że jest równa każdemu, będę się z niej śmiał jak z każdego.


@Kulek1981: ale #!$%@? gadanie. Co innego się śmiać ze zdrowego człowieka co #!$%@? jakiś szajs a co innego z kogoś chorego, któremu ma prawo nie wyjść bo ma ograniczenia. Jak zdrowy się potknie i wpadnie mordą w gówno to spoko
@jos: Jak wpada w nie codziennie, to dalej jest zabawne, właśnie dlatego że robi to codziennie.

Jeżeli ktoś był gorszy w rysowaniu, to nie sprzedawał swoich bazgrołów, tylko chował do szafki.
Ilość wyświetleń nie przekłada się na jakość kanału - np. bobek czy ten spedalony szwed(?) od gier.
@Kulek1981:

Ilość wyświetleń nie przekłada się na jakość kanału

Od kiedy gadamy o jakości? Jak turek zarabia gruby hajs za sprzedawanie gównokebaba ze szczura to to nie jest zawód i w ogóle niech spieradala bo nie dorównuje Wojciechowi Podostewi Kamaro?

to dalej jest zabawne, właśnie dlatego że robi to codziennie.

Nie, wtedy to już jest nudne.

Jeżeli ktoś był gorszy w rysowaniu, to nie sprzedawał swoich bazgrołów, tylko chował do szafki.
@noekid: Terry Scott Taylor to jeden z pseudonimów El Mudo. Czasem używa też innych: Burial, Saltillo i The Great Muta.
@3edcvfr4: Tak, El Mudo jest głuchy, ale nigdzie się o tym nie pisze i nie mówi, żeby sam El Mudo o tym nie usłyszał, bo zrobi mu się przykro.
@barbados69: Wiem, tylko nie mów nikomu!
Jeśli ktoś nie wyczuł ironii w tym wpisie, to szczerze współczuję ( ͡°