Wpis z mikrobloga

#dieta #mikrokoksy #silownia

Ktoś stosuje carb back loading? Ja jakoś od tygodnia, z małą ilością węgli i muszę przyznać, że czuję się wyśmienicie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sporo osób narzeka, że na diecie niskowęglowodanowej czuje sie jak gunwo. Jeszcze mnie to dopadnie? Po jakim czasie pojawiają sie takie skutki uboczne?
  • 11
  • Odpowiedz
@Jakr: no to skoro jesz węgle to dlaczego odnosisz się do osób narzekających na diety niskowęglowe ? myślisz że to ma większe znaczenie dla organizmu o jakich porach jesz ? nie.

No chyba, że jesteś na carb back loadingu i jesz te 50 g węgli dziennie max. Ale jak jesz 120-150 to żadna niskowęglowodanówka.
  • Odpowiedz
@feniks_pn: różnie, przedwczoraj zjadłem mniej niz 20 a dzisiaj może z 70 (raczej mniej). Przez pierwsze dwa dni jadłem więcej niż 70 ale też mniej niż 120
  • Odpowiedz
@Jakr: a no to spoko, jak dojdą Ci ćwiczenia i spadnie glikogen z mięśni to może wtedy poczujesz jakiś dyskomfort, bądź treningi będą gorsze, jeżeli będą częste.
  • Odpowiedz
@feniks_pn: Serio? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Właśnie czytałem jak ludzie wychwalali pod niebiosa to CBL, że z ketonów ma się niesamowitą #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@Jakr: jestem na diecie od Konia151, wegle tylko okolo treningowe,a poza tym bialko & tluszcz. Jak trzymam miche to chodze najedzony i swietnie sie czuje. Zero zjazdow i mimo,ze objetosciowo sie nazeram to potem nie umieram pol dnia
  • Odpowiedz
@Jakr: Carbbackloading to nie jest dieta z małą ilością węglowodanów. To są 2 różne diety. Ja jestem na co dzień na CBL i działa b. dobrze. Węglowodany powodują u mnie senność, a tłuszcze bez węglowodanów motywują do działania.
Dlatego staram się pierwsze posiłki zjadać białkowo-tłusczowe, głównie jajecznica z kawą, ew. sałatka warzywna z kurczakiem, później posiłki białkowo-węglowodanowe jak kurczak z ryżem czy naleśniki, i na koniec dnia dobijać się węglami przed
  • Odpowiedz