Wpis z mikrobloga

@Hamouma: nie masz #!$%@? pojecia jak sie tworzy muzyke elektroniczna i dlaczego jest to trudniejsze niz psiakanie na gitarze przez emerytowanego i zacpanego polglowka, aphex twin nawet nie zna nut xD

also, muzyka elektroniczna ma najwiecej wspolnego z muzyka klasyczna

ale w sumie odpowiadam na marnego trolla
  • Odpowiedz
@Hamouma: Jak trochę podrośniesz i pożyjesz dłużej na świecie, to zrozumiesz (albo i nie), że porównywanie muzyki nie ma sensu bo w każdej jest masa słabych i masa profesjonalistów, i każda rządzi się innymi prawami. Niejednokrotnie jest tak, że ludzie którzy tworzą, wydawało by się prostą muzykę (np. bity) mają wieloletnie doświadczenie i wiedzę muzyczną (np. O.S.T.R). Naprawdę to wszystko nie jest takie proste żeby zrobić coś dobrego. I mówię tu
  • Odpowiedz
@rubytree: no sorry ale o.s.r.t to typowy przedstawiciel polskiego rapu,wstyd mi za kolegów,,którzy go słuchają,zero flow powtarza wyrazy,nie potrafi rymować,jak posłucham rapu z usa to ten poslki jest jak inny gatunek muzyki @digitallord: dlaczego mnie obrażasz ?
  • Odpowiedz
@goltus: poleciales po bandzie...
muzyka elektroniczna ma najwiecej wspolnego z muzyka klasyczna.
aphex twin nie zna nut....niczego to nie wnosi, porownywanie nieporownywalnego..
Muzyka elektroniczna jest zupelnie czyms innym.
Wierz mi ze mam jakies tam pojecie o muzyce, ale naprawde jebnales strasznie. Co do samego rapu obczaj sobie podzial rytmiczny, oraz zapis, tak naprawde roznica jest tylko w tempie utworow. W zasadzie nie musi byc zadnej linii melodycznej, czy wielu instrumentow. Przeciez
  • Odpowiedz
ja z rapu cenie tylkok Necro za bajeczne bity,na serio trzeba mieć słuch żeby coś takiego komponować ale to i tak jest pryszcz przy solówkach gitarowych


@Hamouma: Przecież Necro nie komponuje, tylko #!$%@? sample. I to nie kilka sekund, a kilkadziesiąt, np. w "No Remorse" wykorzystał prawie minutę z utworu Ennio Moricone
jestem-tu - > ja z rapu cenie tylkok Necro za bajeczne bity,na serio trzeba mieć słuc...
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: nie mowie teraz o rapie, bo @hamouma oprocz tego ze #!$%@? sie do rapu, wspomnial o muzyce tworzonej przy uzyciu komputera

i nadal uwazam ze muzyka elektroniczna, ma najwiecej wspolnego z muzyka powazna/klasyczna

brak partii wokalnych, ambient np. ma bezposrednie korzenie w muzyce powaznej, tak jak wiele innych gatunkow muzyki elektronicznej

a wspominajac o aphexie mialem na mysli to, ze wcale nie trzeba miec wyksztalcenia muzycznego zeby tworzyc swietne muzyczne
  • Odpowiedz