Wpis z mikrobloga

@goltus: powiem ci tak, brak partii wokalnych nie stawia na rowni z muzyka klasyczna.
Posluchaj sobie Mozarta, on tam mial genialne rozpisy, jak i Beethoven, cala wspolczesna muzyka opiera sie na tych podzialach.
Troche inaczej jest z Jazzem, tam te podzialy sa inne, w zasadzie calosc opiera sie na jam..
Nie jestem fanem muzyki elektronicznej, bo dla mnie brak w niej duszy instrumentu. Tak po prostu.
  • Odpowiedz
@Hamouma: James jest takim sobie gitarzysta....Wiesz, ze wiekszosc obecnej muzyki to sample z epoki minionej?
@goltus: Problemem jest to o czym pisalem wczesniej, w zasadzie wszystko juz bylo, jedyne co sie slabo powtarza to psychodelia :)
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: ale ja slucham muzyki klasycznej i znam mozarta, osobiscie najbardziej sobie cenie szopena i jego nokturny, wlasnie ze wzgledu na to ze rowniez jak i ambient, nokturny sa muzyka tła

Nie jestem fanem muzyki elektronicznej, bo dla mnie brak w niej duszy instrumentu. Tak po prostu

twoje czysto subiektywne odczucia, "brak w niej duszy instrumentu" totalnie zaslaniaja ci rzeczywistosc

gdyby szopen zyl dzisiaj to by tworzyl muzyke elektroniczna
  • Odpowiedz
  • 4
@Hamouma: grałeś na czymś kiedyś? tworzyles jakas muzyke kiedykolwiek? gdyby tak bylo to zauważył byś ze kawałki Motorhead sa prostackie(nie znaczy złe) i ogrywac je mogą nawet ludzie po krótkim kontakcie z gitarą
akurat Lemmy nie powinien był sie wypowiadać na ten temat xD
olso Hetfield czy Hammett to gówno a nie kompozytorzy
a z polskiego rapu polecam Szada
  • Odpowiedz
olso Hetfield czy Hammett to gówno a nie kompozytorzy


@pzkpfw: No przepraszam ale w ryj dać mogę dać ( ͡° ʖ̯ ͡°) (tzn no kompozytorami w rozumieniu muzyki klasycznej nie są ale #!$%@?, One czy MasterOfPuppets to majstersztyk)
  • Odpowiedz
@PMV_Norway:

po prostu mi nie lezy i tyle.

spoko, to rozumiem bardziej niz "brak w niej duszy instrumentu" (bo mi osobiscie totalnie nie lezy metal)
przyznam sie osobiscie ze moja wiedza na temat technicznej strony muzyki nie jest zbyt rozlegla (wiem co to metrum :P)
ale jestem w miare osluchany i obeznany jesli chodzi chodzi o nurty i style
goltus - @PMV_Norway: 
 po prostu mi nie lezy i tyle.
spoko, to rozumiem bardziej ni...
  • Odpowiedz