Wpis z mikrobloga

_______Ѫ_Ѫ_ѪѪѪ_Ѫ_Ѫ___
AKCJA CHARYTATYWNO-PROMOCYJNA
______Ѫ_Ѫ_ѪѪѪ_Ѫ_Ѫ____

Pajacyk płaci 5gr za kliknięcie, ja dziś wpłacam 2x tyle za każde wykopanie mojej akcji na Wykopie (jeśli strona wejdzie na główną, to jeszcze dodatkowo na pewno coś dorzucę).
http://www.wykop.pl/link/3027671/dzisiejsza-akcja-charytatywno-promocyjna/

Niedawno uruchomiłem kampanię społeczną pod hasłem "Nowoczesny Dom". W ramach niej prowadzę webinaria, piszę artykuły, organizuję szkolenia i - mam ambitny plan zorganizować na koniec ogólnopolską konferencję. Chcę obudzić świadomość Polaków, jak wiele można poprawić w naszych domach by było bezpieczniej, wygodniej i oszczędniej.

Główną osią tej kampanii jest wydanie społecznościowe mojej książki "10 mitów inteligentnych domów" - na co dzień zajmuję się realizacją takich systemów i ich promowaniem.
Więcej informacji na stronie projektu:
www.odpalprojekt.pl/10-mitow

Dziś, dodatkowo, za każdą kupioną nagrodę na OdpalProjekt ja odpalam 5zł na cele charytatywne (nawet z najmniejszej nagrody za 9zł!). Wspomagasz Mirka, wspomagasz akcję charytatywną i dostajesz szkolenia. Mamy układ Win-Win-Win. Na jaki cel pójdzie cała kasa? Wy decydujecie wrzucając i plusując swoje propozycje w pierwszym komentarzu w znalezisku!

Nie byłbym sobą, gdybym z tej okazji nie zrobił też okazjonalnego #rozdajo. Wszyscy plusujący (Zielonki też!) grają o 5 kolekcjonerskich kubków do książki "10 mitów inteligentnych domów". Wysyłka, jak zwykle, na mój koszt.
Pobierz Szloch - _______Ѫ_Ѫ_ѪѪѪ_Ѫ_Ѫ___
AKCJA CHARYTATYWNO-PROMOCYJNA
______Ѫ_Ѫ_ѪѪѪ_Ѫ_Ѫ____
...
źródło: comment_4im5lknzBmAUsVTevnc4dLhxXjLHVCNm.jpg
  • 6