Wpis z mikrobloga

@maxprojekt: Ewentualnie możesz znaleźć jakiś tańszy zestaw bez bitów i dokupić osobno z innej firmy. W sumie też zależy do czego będziesz ich używał. Przy samochodzie jak lekko zapieczona śruba to pękały niestety od razu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maxprojekt: mam trochę różnych yato i są spoko. Pewnie nie wytrzymują konkurencji z jakimiś wypasami typu king tony czy beta, ale tamte kosztują 10x tyle.

Używam do napraw w domu i do amatorskiego dłubania przy swoim i znajomych autach i jak dotąd nie miałem kłopotów. Klucze trzymają wymiary, nie niszczą śrub, same też się nie psują. W porównaniu do typowych nołnejmów z castoramy są już klasę wyżej :)
@maxprojekt: w tej cenie coś lepszego trudno znaleźć. Poszukaj jakuegos zestawu z kluczami plaskimi, bo pozniej okazuje sie, ze sie przydaja chociazby do odkrecenia klem, nasadowka ciezko nieraz podejsc
@trololo55: Dziwna opinia, ja kupiłem jej toaletkę do malowania a ona może mi coś takiego. Prezenty muszą być użyteczne bo w innym przypadku dla mnie nie mają sensu. Po co dawać komuś coś co by leżało?