Wpis z mikrobloga

Proszę Was o pomoc, jeśli źle otagowałem, to nie wyzywajcie mnie za motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale spróbuję, proszę o #pomagajzwykopem może się uda ( niżej zamieściłem również licytacje dla niej ).

tl;dr
Proszę o pomoc przy zebraniu środków na zakup wózka dla Aurelii Cieślickiej, kuzynki mojej żony, chorej na SM.

Dla mogących przeczytać poniżej:
Moja kuzynka Aurelia Cieślicka ( właściwie to kuzynka mojej żony, ale żeby było łatwiej pisać - moja), która choruje na SM ( #stwardnienierozsiane - niżej są dokumenty potwierdzające moje słowa), ma 1 marzenie ( właściwie to 2, bo wiadomo że każdy chciałby być zdrowy ;-) ), mieć możliwość "samodzielnego poruszania się" i "wyjścia" do ludzi i "na spacer" z pieskiem, i teraz najważniejszą rzeczą na którą zbiera jest Wózek aktywny Pantera S2. Jest posiadaczką wózka-balkonika, jednak ze względu na postęp choroby jest niewystarczający, za pomocą nowego mogłaby samodzielnie udawać się na rehabilitacje. Przed kilkoma latami Aurelia brała udział w wystawach psów bo je kocha, jednak teraz choroba nie pozwala jej na oddanie się swojej pasji.
Próbowała wiele wózków, ale w związku z problemem z poruszaniem się wynikło że ten wózek jest ona "w stanie" sama sprowadzić i wnieść z powrotem na parter i sama rozłożyć i złożyć i ułatwia jej po prostu poruszanie się.
Wózek został wyceniony na około 10000zł http://www.apco.com.pl/pl/oferta/item/84-S2%20swing , poniżej zamieszczę skan z "dokumentów od przedstawiciela".
Aurelia ma rentę w wysokości 800zł. Na leki "pomagające trzymaniu pionowej postawy" wydaje miesięcznie od 100 do 500zł.

Do kwoty 10.000 zł dużo brakuje, NFZ dofinansowuje zakup ( kuzynka ma dysfunkcję stałą) kwotą do 3000zł ( mamy nadzieję że taką kwotą dofinansują), sama ma uzbierane 2600zł zł na tę chwilę.
Brakuje około 4400zł. Mam ogromną prośbę dla ludzi którzy mieliby ochotę wspomóc moją kuzynkę, o tą pomoc.

- Czy to poprzez fundację:
Odbiorca przelewu: Dobro Powraca - Fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane

Opis przelewu: darowizna dla Aurelia Cieślicka

Konto bankowe:
mBank SA
Oddział Korporacyjny Wrocław
95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
IBAN code: PL 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
SWIFT: BREXPLPWWRO

- czy to poprzez 1% z podatku,
Nr KRS: 0000338878
Cel szczegółowy: PLiR Aurelia Cieślicka


- czy też przelew bezpośrednio na jej konto bankowe z dopiskiem "na wózek"
Numer konta do przelewu bezpośredniego:
Aurelia Cieślicka 53 1020 1912 0000 9102 0105 7546 z dopiskiem "na wózek inwalidzki"

Jeśli by się okazało że pomoc byłaby większa niż można byłoby się spodziewać, to wtedy pozostała kwota przeznaczona zostałaby na rehabilitację i zakup leków. Na wszystko będą wystawione dokumenty i faktury potwierdzające "wydanie pieniędzy", które później tutaj przedłożę.

Z góry dziękuję za pomoc ( mam nadzieję że będzie )

Poniżej zamieszczam dokumenty potwierdzające moje słowa, jakby ktoś potrzebował inne, to proszę napisać, to udostępnię.

Zaświadczenie o stanie zdrowia - 2 części

Wypis ze Szpitala

"Propozycja wózka z najpotrzebniejszymi dodatkami"

Jeśli macie jakiekolwiek pytania proszę je zadawać.

Ja od siebie dodaję również 2 #licytacja #sprzedam :
1. Miś ręcznie robiony, #rekodzielo wykonane przez moją żonę, poddane licytacji, start od 50zł ( do końca następnego tygodnia) :

http://2.bp.blogspot.com/-L_stZW390_E/VqnfabqIW2I/AAAAAAAAJtQ/cquLWRTmyMo/s1600/blog1.jpg

bądź

https://3.bp.blogspot.com/-BvQhSSGF5is/Vr2S-xpH3II/AAAAAAAAJuE/CgkdDBy66r8/s1600/blog2.jpg

, wysokość ok. 33cm.

Samemu można wybrać kolory włóczek z jakich miałby być zrobiony :-)
Osoba wygrywająca licytację - wpłaca daną kwotę na konto i po potwierdzeniu owego przelewu ( od Aurelii ) wysyłam misia ( ja pokrywam koszta wysyłki).
Tutaj są dostępne zdjęcia Misiów - przytulanek.
http://handmadebymali.blogspot.de/

2. Drugą rzeczą jest moje konto #steam #sprzedam #licytacja, nigdy nie było żadnego bana, na którym znajduje się trochę gier, nie są to nowe gry, aczkolwiek komuś mogą przynieść radość i godziny mile spędzone na rozgrywce czy to w Mafii 2, Sniper Elite 2, czy też Civization 5 ;-) Dużo gier z listy są to gry z Humble Bundle. Start od 10zł. :
Zdjęcie zawartości konta

Jeśli źle otagowałem, to nie wyzywajcie mnie za motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli macie jakiekolwiek pytania proszę je zadawać.

Link do mojego wcześniejszego tematu, jednak nie odzwierciedlił od wszystkiego, co miałem zamiar w nim ująć i napisać, a tego nie zrobiłem :
http://www.wykop.pl/wpis/16637625/drodzy-cumple-i-cumpele-%CA%96-jesli-jeszcze-nie-wieci/

#jedenprocent2016 #jedenprocent #1procentpodatku #pit #pomagajzwykopem #zdrowie #sprzedam #licytacja #pomagamy #pomoc #stwardnienierozsiane #choroba
  • 16
@garrfik: Wiem, ale są od tego odpowiednie strony, które przy okazji weryfikują autentyczność danej zbiórki. Z chęcią pomagam i rozumiem, że ktoś ma ciężko, ale za chwilę to zostaniemy na mirko zasypani apelami.
@ktototaki23: i na szczęście osoba z tego wpisu taką weryfikacje ma. Jest fundacja i możliwość odpisu 1% czyli małe ryzyko wałku. Tylko wpłat na konto prywatne (z całym szacunkiem dla OPa i kuzynki jego żony) nie polecam.
@wajdzik: nie ma najmniejszego problemu, jak najbardziej może być czy to za sprawą odpisu 1%, czy wpłata na fundację. Oczywiście nie musi to być przelew na prywatne konto bankowe ( dodałem taką możliwość, ponieważ niektórym taka forma odpowiada).

Jakakolwiek #pomoc mile widziana.
Mam nadzieję że chociaż 1 Mirek/Mirabelka wspomoże moją kuzynkę, chociażby 1zł, to i tak przybliży ją w jakimś stopniu w zrealizowaniu swojego marzenia.

Mam również nadzieję że skusi się