Wpis z mikrobloga

Pani Kiszczakowa tak szczerze ,Czy naprawdę Generał nie znał prawdy o mnie i o Bolku ,Nie wierzę , ale proszę mi uwierzyć jak na spowiedzi Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB , Ja naprawdę nie dałem się złamać ,Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy , Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie . Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę tej prowokacji jest sprawą czy generał o tym wiedział a że zlecił podrabianie rozmowy z Bratem rozmowy w Magdalence i innych papierów to oczywiste, ja mu wybaczam to była walka kto kogo ja ostatecznie wygrałem .Swoją niezależną taktyką .
  • 129
@lechwalesa: MTKK "Siejemy nienawiść"

Mamy misję do spełnienia

Rozpętać nienawiść na świecie

Zaogniać sytuację polityczną...

Nienawiść więc tworzymy, siejemy

Rozmnażamy, poszerzamy...

Na tym się przecież dobrze znamy

W tym się specjalizujemy

Pięściami, szabelkami nawet krzyżami

#!$%@?, grozimy, straszymy

Już Europa i Ameryka opętana.

W Afryce, Australii ,Chinach, Indii

Nasza nienawiść chyba jeszcze

Nie jest dobrze znana.

Posiejemy więc ją tam.

Sfera nienawiści poszerzana

obejmuje świat

Chore mózgi tą zarazą opętane

Agresja,
@lechwalesa: MTK-K

Ktoś przede mną drzwi zamyka

Ktoś przede mną drzwi otwiera

Ktoś już puszkę od Pandory...

Gdzieś tam czają się potwory

Ktoś gdzieś płacze, ktoś się śmieje

Z której strony wiatr zawieje?



Idzie nowe. Kolorowe.

Czarno-białe i różowe



Ktoś przecina trzecią wstęgę

Ktoś tam skacze nad poziomy

Okiem słońca, kamerami

Ludzkości całe ogromy...

A ktoś inny w błocie brodzi

Ale kogo to obchodzi.



Idzie nowe, idzie nowe

Czarno-białe i różowe
@lechwalesa: Szanowny Panie Prezydencie, zwracam się do Pana z gorącym apelem, aby ukrócił Pan wszelkie spekulacje dotyczące Pańskiej przeszłości. Teraz jest ostateczny czas, kiedy może Pan zwołać konferencję i powiedzieć od A do Z, jak było naprawdę. Myślę, że nam, Polakom taka prawda się należy. Jeśli nawet popełnił Pan jakiś błąd, jeśli w Pańskim życiorysie są czarne karty, to myślę, że prawda, nawet ta najbardziej bolesna zawsze się obroni. Jeśli był