Wpis z mikrobloga

Pani Kiszczakowa tak szczerze ,Czy naprawdę Generał nie znał prawdy o mnie i o Bolku ,Nie wierzę , ale proszę mi uwierzyć jak na spowiedzi Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB , Ja naprawdę nie dałem się złamać ,Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy , Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie . Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę tej prowokacji jest sprawą czy generał o tym wiedział a że zlecił podrabianie rozmowy z Bratem rozmowy w Magdalence i innych papierów to oczywiste, ja mu wybaczam to była walka kto kogo ja ostatecznie wygrałem .Swoją niezależną taktyką .
  • 129
@lechwalesa: "Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę tej prowokacji jest sprawą czy generał o tym wiedział a że zlecił podrabianie rozmowy z Bratem rozmowy w Magdalence i innych papierów to oczywiste, ja mu wybaczam to była walka kto kogo ja ostatecznie wygrałem", jednak chodzi o osobę, której brat brał udział w tych rozmowach?
@lechwalesa:
1.Ten niby "sprawca" to najprawdopodobniej Pan Bogdan Borusewicz
2. Cytat: "nie dałem się złamać"- to prawda. Bo Pana nie trzeba byłoby wówczas łamać, dlatego tak śmiało Pan o tym mówi, bo wtedy wiedział Pan już o korzyściach z donoszenia, milicja, wojsko? więc po co brać pieniądze za złamanie, jak można za dobrowolne donoszenie, taka może być interpretacja tego co Pan mówi , że " nie dałem się złamać"?

Podobno był
@lechwalesa: Wersja poprawiona:

Pani Kiszczakowa, tak szczerze: czy naprawdę Generał nie znał prawdy o mnie i o Bolku? Nie wierzę, ale proszę mi uwierzyć jak na spowiedzi. Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB. Ja naprawdę nie dałem się złamać. Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy. Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie. Jest i żyje sprawca tej sprawy; liczę, że wyzna prawdę