Wpis z mikrobloga

Pani Kiszczakowa tak szczerze ,Czy naprawdę Generał nie znał prawdy o mnie i o Bolku ,Nie wierzę , ale proszę mi uwierzyć jak na spowiedzi Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB , Ja naprawdę nie dałem się złamać ,Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy , Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie . Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę tej prowokacji jest sprawą czy generał o tym wiedział a że zlecił podrabianie rozmowy z Bratem rozmowy w Magdalence i innych papierów to oczywiste, ja mu wybaczam to była walka kto kogo ja ostatecznie wygrałem .Swoją niezależną taktyką .
  • 129
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bolek przyznaj sie, na to nigdy nie jest za późno. Sen i śmierć będziesz mieć spokojniejszą a tak to nie tylko sam sie już w tych łgarstwach pogubiłeś to twoi akolici czują sie w obowiązku bronić przegranh sprawy sami świadomi kłamiąc. Jesteś wrzodem życia publicznego ale masz szanse ten wrzód rozciąć, ulży tobie i innym. Siły życze.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Lechu, normalni Polacy wiedzą, że te wszystkie teczki spreparowali ludzie Kiszczaka. Kuce i pisiory to ludzie na smyczy komunistów, taka prawda. Oni zawsze wierzyli w wersję czerwonych. To są straszni hipokryci. Tak naprawdę zazdroszczą Ci tytułów i tego co osiągnąłeś. Życzę zdrówka, Panie Prezydencie!
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie ( i z tego jestem dumny) tylko prawi ludzie i uczciwi wiedzą jak było. Jeśli to tylko 20% społeczeństwa...trudno. Nie byłem u Pana boku, ale widziałem co Pan robił z ludźmi i jak Pan ich mobilizował...dawał siłę...przytoczę słowa człowieka za którym nie przepadam, ale w tym momencie trafne są..."po owocach oceniam"...
niestety ta polska natura...niszczyć wszystkich którzy coś zrobili...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Odnoszę wrażenie, że większość agresywnych wypowiedzi to próba dowartościowania się autorów że mogą dokopać człowiekowi którego widzą w TV na co dzień. Rozumiem nie wierzyć Panu, ale taki brak szacunku do urzędu Prezydenta to tylko świadczy o ich poziomie. Zawistni i mali.
  • Odpowiedz
Może głupi polski naród się obudzi w końcu i zobaczy, kogo na lidera wybrał, kogo na prezydenta wybrał. Może zrozumie, kto teraz u władzy jest. Może jeszcze jest nadzieja.
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Sprawa pierwsza. Jeśli faktycznie ma pan na kogoś dowody to niech pan je upubliczni. Jak sie skończyło tyle lat tajemnic widać dziś jak na dłoni. Wymachiwanie palcem w diabli wiedzą kogo nie oczyści pańskiego imienia. Machina ruszyła już nikt nie powstrzyma... jak to śpiewał klasyk.

Sprawa druga, i proszę potraktować to serio. Zainstaluj sobie człowieku jakiś plugin który zacznie poprawiać pańskie błędy bo czasem, najistotniejszą sprawę opisuje pan tak, że
  • Odpowiedz