Wpis z mikrobloga

Pani Kiszczakowa tak szczerze ,Czy naprawdę Generał nie znał prawdy o mnie i o Bolku ,Nie wierzę , ale proszę mi uwierzyć jak na spowiedzi Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB , Ja naprawdę nie dałem się złamać ,Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy , Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie . Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę tej prowokacji jest sprawą czy generał o tym wiedział a że zlecił podrabianie rozmowy z Bratem rozmowy w Magdalence i innych papierów to oczywiste, ja mu wybaczam to była walka kto kogo ja ostatecznie wygrałem .Swoją niezależną taktyką .
  • 129
@lechwalesa:

Ja naprawdę nie zgodziłem się nigdy na współpracę agenturalną z SB , Ja naprawdę nie dałem się złamać ,Ja naprawdę nie brałem żadnych pieniędzy , Ja naprawdę nie doniosłem na nikogo ani ustnie ani na piśmie . Jest i żyje sprawca tej sprawy .Liczę że wyzna prawdę


Jeśli nie ma Pan sobie nic do zarzucenia, to dlaczego nie wyjdzie Pan do ludzi i nie powie wprost i szczerze jak było,
@rafal-s: donosił? Kto tak twierdzi? TVPis?

IPN twierdzi tylko, że zabezpieczono akta w domu Kiszczaków i że najprawdopodobniej pochodzą z SB. Nic więcej nie wiadomo. Ale "rzetelni" "dziennikarze" "niezależni" (tj. opłacani przez pis lub skok) już od wczoraj dostają orgazmu...

I jedynie Ziemiec miał odwagę przeprosić za to, że dał się ponieść tej fali hejtu. Szkoda że na osobistym koncie w internecie zamiast na wizji Dziennika TV.
@jutjub: są rzeczy, o których się nie mówi aż do śmierci. Ale może do tego trzeba dorosnąć.

Najwięcej natomiast szczekają od kilku dni w mediach ludzie, którzy PRL znają tylko z filmów Barei, a SB i ZOMO z filmów "Człowiek z... " Wajdy.

A tymczasem esbecja bestialsko zabiła ks. Jerzego Popiełuszkę, zabiła Stanisława Pyjasa. Kto wie ilu jeszcze? A grudzień 1970? czerwiec 1976? Poznań 1956? Mało?

Części "prawicy" marzył się najwyraźniej
@morn1: Przestań bzdury wypisywać. Sporo ludzi wiedziało że Wałęsa był Bolkiem. Dokumenty które się pojawiły tylko potwierdziły ich tezy.

Części "prawicy" marzył się najwyraźniej scenariusz rumuński tj. zemsta, powieszenie Kiszczaka, Jaruzela i innych...

Kara śmierci nie wchodziła w grę. Może by poszli siedzieć na kilka lat . Ludzie domagali się sprawiedliwości i wyczyszczenia życia politycznego z komunistów co do dzisiaj nie jest wykonane.
@lechwalesa: Panie Prezydencie, proszę zostawić to całe badziewie. Cała ta nomenklatura PiSowska ze swoim wodzem na czele nie może znieść tego, że nikt i nic nie jest w stanie usunąć Pana z piedestału i że nikt i nic nie jest w stanie postawić na nim Lecha Kaczyńskiego. Czas wszystko pokaże. A Pan, Panie Prezydencie, znowu dokonuje czegoś, czego nigdy nie dokona Jarosław Kaczyński - znowu jednoczy Pan nas, Polaków (tych gorszego