Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery

Co mogę kupić aby przedmuchać komputer z kurzu ? Sprężone powietrze ma za niskie ciśnienie, poza tym można uszkodzić sprzęt przez skraplanie, kompresora nie mam bo mieszkam w bloku, na stacjach paliw są już elektroniczne i nie da się dmuchać na zasadzie deadman switch.. tylko mogą być 1 sekundowe podmuchy przy wyborze puste koło i też nie jest to 100% mocy.
  • 10
@Fromhell: Wątpie że nie odpłatnie udostępnią.. musiałbym też znaleźć jakiś warsztat cytryna i gumiaka, bo każdy szanujący się ma ruch cały czas i jest potrzebny.
poza tym można uszkodzić sprzęt przez skraplanie,

wtf

Przejedź to porządnie powietrzem, ewentualnie pędzlem jak już masz takie grudy kurzu że powietrze tego nie ruszy. Nic nie uszkodzisz przy wyłączonym zasilaniu.
@cuivier: Chodzi o to że jak ta rurka w środku nie będzie zanurza w czynniku to masz bardzo zimną ciecz która z tego leci.. Z ciekawości sobie odwróciłem i psiuknąłem na metalową kratkę.. Szron nie schodził przez kilka minut, ciecz się gotowała i początkowo brakło skali na mierniku a potem pokazywał od minus 50 w górę.. a palec od razu przymarzał.
Anyway, starałem się trzymać zawsze pionowo i całkiem dobrze udało