Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z tych co uważają, że bokserki to nadgacie. Człowiek czuje się w tym jakby miał drugą parę spodni na sobie albo jakieś kalesony. Powodzenia w szukaniu później swoich jąder, które #!$%@?ą po całej długości nogawki.
Jedyne prawilne są tylko slipki, wyłącznie od Cotton World = najlepsza relacja jakość/cena. "Sprzęt" na swoim miejscu i wygoda w codziennej pracy.
#majtki #cottonworld #niepopularnaopinia #modameska
M.....k - Odwieczna beka z tych co uważają, że bokserki to nadgacie. Człowiek czuje s...

źródło: comment_tJ6agdvdMyANd3Q95upiCwS0P46jdhkc.jpg

Pobierz
  • 28
- one są w 100% bawełniane?

@f423r:
Zdarła mi się metka z mojej jedynej pary jaką posiadam ale może w necie znajdziesz info.Szczerze to mam tylko jedną parę tych gaci bo mi stara kupiła kiedyś jak leżałem w szpitalu a z racji tego,że nie jestem przystojny i męski muszę nosić firmowe gacie bo mi wstyd.Po za tym slipki te nosiłem rzadko i materiał się szybko zmechacił.
NO ALE TAK MAJTY COTTONWORLDA
@ostrzyjnoz: No na zdjęciach w grafice google to każdy wygląda lepiej w bokserkach (bo chyba takich widziałaś) xD To jest efekt spisku tych, którzy promują tylko i wyłącznie bokserki a nie normalne gacie dla normalnych ludzi.
@lansswk: No właśnie z tą rozciągliwością to wolałbym nie, tylko żeby miały pojemność bez opinania.
@ostrzyjnoz: No fajnie, tylko kogo to obchodzi? Jest sytuacja łóżkowa, facet zdejmuje spodnie, widzisz slipy i mówisz "ooo nie, nie będzie seksów"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@f423r: Swego czasu kupiłem dla odmiany takie gacie w formie tych ala obcisłych bokserek. I w ciągu dnia zorientowałem się że całą dupę mam mokrą czego w zwykłych gaciach nie uświadczyłem. Z kolei jak kiedyś spróbowałem bokserek to przyjemnie chłodno ale fajfusowanie przy ciągłym poruszaniu się nie jest dość wygodne. A potem widzę u innych jakiś atawistyczny, prymitywny odruch ponownego układania sobie sprzętu bo w jednym i drugim typie się źle
@MatiBicek: Rozumiem, że mówisz o sobie, bo nigdy się nie spotkałeś z chłopakiem w bokserkach (np. w szatni)?
@lansswk: Czekaj czekaj. O czym Ty do mnie mówisz. Przecież skoro widzę chłopaka bez wierzchniego ubrania, to znaczy, że jesteśmy w bliskich relacjach, i to, czy on będzie nosił bokserki, slipy z CK czy Cottonworldy, nic nie zmieni. Po prostu bardziej mi się podobają mężczyźni w bokserkach, i tyle. Nie oceniam kogoś