Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z tych co uważają, że bokserki to nadgacie. Człowiek czuje się w tym jakby miał drugą parę spodni na sobie albo jakieś kalesony. Powodzenia w szukaniu później swoich jąder, które #!$%@?ą po całej długości nogawki.
Jedyne prawilne są tylko slipki, wyłącznie od Cotton World = najlepsza relacja jakość/cena. "Sprzęt" na swoim miejscu i wygoda w codziennej pracy.
#majtki #cottonworld #niepopularnaopinia #modameska
M.....k - Odwieczna beka z tych co uważają, że bokserki to nadgacie. Człowiek czuje s...

źródło: comment_tJ6agdvdMyANd3Q95upiCwS0P46jdhkc.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@MatiBicek: stary, przecież to Wykop: tu męskość mierzy się długością bokserek i ilością "#!$%@? #!$%@? #!$%@? #!$%@? hiphop hwdp" użytych w komentarzu o islamie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: Top kek. Te twoje gacie od Kalwina to są zwykłe Cotton Worldy z popularnym napisem na sobie. Ja bym sie troche wstydził chodzić w gaciach z czyimś imieniem i nazwiskiem na fiucie xD
Za to polecam zegarki od Kleina ^^
  • Odpowiedz
marny troll.Ubierz kiedys gacie od Kewina Klajna a później te swoje cottonwordy.Różnica jak w ruchaniu supermodelki a feministki

@Prokurator1990:
Miałem gacie Calvina,materiał coś ala kompielówki,szybko się podarły przy szwie.Za to CottonWorld są zajebiście rościągliwe i wygodne trochę inny krój niż Calvin ale takie Atlantici bije na łeb.
Moim zdaniem prawdziwy mężczyzna nawet w majtach cottonworlda nim zostanie
  • Odpowiedz
@MatiBicek: @lansswk: Wiem, że nazwa na to by wskazywała, ale wiele już widziałem, więc zapytam - one są w 100% bawełniane? Dałem się namówić na kupno atlanticów z domieszką czegoś innego i żałuję - opinają mi się na sprzęcie, a tego nie lubię. Te cottonworldy są równie lub bardziej pojemne z przodu co atlantici (chociaż tutaj nie wiem czy będziemy myśleć o tych samych modelach)?

W ogóle beka
  • Odpowiedz