Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mireczki.

Stworzyłem stronkę zbierającą ogłoszenia motoryzacyjne (w tej chwili Otomoto i Allegro). Tak naprawdę na pomysł wpadłem gdy sam kupowałem auto. Portale z ogłoszeniami nie udostępniają informacji o tym ile dany sprzedawca "zszedł" z ceny i od jak dawna próbuje sprzeda fure. Ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć takiej informacji to postanowiłem sam coś takiego stworzyć. I tak powstał portal Moto100.pl Możecie w nim wyszukać ogłoszenia i sprawdzić jak długo ogłoszenie już wisi, ile sprzedawca opuścił z pierwotnej ceny i jak aktualna cena ma się do cen średnich danego modelu (rocznik i przebieg). Mam nadzieję, że to rozwiązanie przyda się komuś kto kupuje autko i znajdziecie prawdziwą perełkę.

Trochę się rozpisałem :) Kończąc - zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony i dajcie znać jak Wam się widzi w ogóle ten pomysł. Mam mnóstwo pomysłów na rozwój wyszukiwarki, ale chciałbym poznać Waszą opinię czy to w ogóle ma sens...

#robieinternety #internet #motoryzacja #nowastrona
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cudowny: To dopiero tak naprawdę pierwszy dzień działania tej strony. Mam jeszcze dużo pomysłów na rozwój funkcjonalności, więc trzymajcie kciuki. Dzięki wszystkim za miłe słowa.
  • Odpowiedz
@arekhbt: przenikanie co 15 sekund jest zdecydowanie lepsze od tego co było. Zapytaj może jakiegoś eksperta od designu stron. Ja bym zrobił białe tło. Zobacz, na wykopie jest jasnoniebieskie tło. Na otomoto też.
  • Odpowiedz
@arekhbt: super opcja, ale póki co troszkę bezużyteczna - raczej mało kto pojedzie na drugi koniec kraju obejrzeć samochód, a przebijanie się przez setki ogłoszeń jest nieporęczne. Ograniczenie do wyświetlania ogłoszeń z przynajmniej wojedwództwa, a najlepiej miasta, to powinieneś wprowadzić kolego.
  • Odpowiedz