Wpis z mikrobloga

@Sanremu: To chyba oczywiste, że jeśli piszę "nie jest", to wypowiadam się w swoim imieniu :)

Ból d--y widzę jedynie u ciebie, bo miały być gorące, a są gorzkie słowa krytyki. Taki z ciebie kawalarz-geniusz (mało kto rozumie cięty dowcip, c'nie) XD
  • Odpowiedz
@Sanremu: stulejki mają ból d--y, bo każdemu różowemu tylko komplementy potrafią prawić. Tinder powstał żeby szukać kopulantki, więc tekst jak najbardziej w porządku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sanremu: przypominasz mi tą typiarę, która uważa się za modelkę a wszyscy się z niej śmieją xD Poza tym przyklask na wypoku to powód do wstydu, a nie dumy, ponieważ większość tutaj to idioci. Serio. Śmieszkowanie jest zajebiste- ale k---a mać, czy to ja mam taki wysublimowany kruwa humor, czy po prostu twoje teksty są żałosne? Czekam aż ktoś cię wystalkuje i wrzuci twoje zdjęcie w koszuli i krótkich spodenkach
  • Odpowiedz
o prostu twoje teksty są żałosne? Czekam aż ktoś cię wystalkuje i wrzuci twoje zdjęcie w koszuli i krótkich spodenkach xD


@tajemniczygosc:
Ale moje zdjęcia już były na wypoku xD
Własna morda nie jest powodem do wsytdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sanremu: Nie rozumiem o co wszyscy do ciebie piją. Ja lubię poczytać te twoje rozmowy, przynajmniej wiem, że jest gdzieś taki p---b, dzięki któremu nie muszę sam przeprowadzać takich eksperymentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz