Wpis z mikrobloga

  • 401
To co się dzieje pod tagiem #modameska to ogromna karuzela #!$%@?. Jakiś Mirek chce sobie kupić pomarańczowe spodnie, bo może i mu się podobają, to znajdzie się grupka gimbusów, która nazwie go pedałem... #!$%@?, wczoraj zapytałem o buty, zwykle trampki, a jakaś zielonka mówi mi, że są pedalskie i ciotowate po czym poleca buty trekkingowe... Poważnie!? Serio!? aż takie znaczenie ma dla was jak ktoś się ubiera?

Nawet mi was nie żal wy #!$%@? umysłowe, które obserwują ten tag tylko po to żeby nazwać kogoś pedałem, gejem, ciotą itp.

#heheszki bo mam z was beke #oswiadczenie
  • 117
  • Odpowiedz
@sisiek: Nie rozumiem po co wrzucac takie rzeczy wogole. Chcesz se kupic pomaranczowe spodnie albo jakies buty to sobie kup i je nos. Jak wrzucasz jakies zdjecia do netu to licz sie z tym ze ktos je skomentuje. Chyba ze chcesz wrzucic zdjecia i czytac same komentarze typu:

zajebeste spodnie Mireczku

znalezc takie buty to jak wygrac z rakiem


Ale to tak raczej nie dziala.
  • Odpowiedz
@sisiek: to po co się pytasz skoro nie potrafisz przyjąć krytyki?

Poważnie!? Serio!? aż takie znaczenie ma dla was jak ktoś się ubiera?

nie no dla ciebie w ogóle nie ma to znaczenia, ale kupisz buty tylko jeśli wszyscy spod tagu powiedzą że fajne XDD
a jak ktoś powie że mu się nie podobają to hurr durr gimbusie nie znasz się to nie oceniaj XD
hipokryzja level 100, gardzę
  • Odpowiedz
@sisiek: Jak kupuje samochod to sprawdzam raporty niezawodnosci. To czy mi sie podoba nadwozie albo deska rozdzielcza potrafie ocenic sam. Moge sie zapytac zony bo ona tez bedzie z niego korzystac, ale nie interesuje mnie opinia jakichs randomow/anonow z internetu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Taco_Polaco: a masz takie raporty odnośnie butów? bo ja nie mam i chciałem zdać się na opinię innych, którzy posiadali takie, albo podobne obawie ;-)

  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Cybe: Ehh, niech będzie. Wytłumaczę to jeszcze raz. A więc, nie chodzi mi o słowa krytyki tylko o wyzywanie od ciot, pedałów itp.
  • Odpowiedz
@sisiek: Buty trekkingowe noszone w mieście to jedna z głównych cech, po której można poznać ludzką #!$%@?ę.
ps: Mam pomarańczowe chinosy, moje ulubione spodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sisiek: Prawdziwy facet nie patrzy na to co myślą inni faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielu nosi slimy/rurki bo ma taką figurę jak np ja: chudy i wysoki. A że kolorowe... Trzeba trochę polotu w tym smutnym jak #!$%@? świecie ツ
  • Odpowiedz