Wpis z mikrobloga

  • 401
To co się dzieje pod tagiem #modameska to ogromna karuzela #!$%@?. Jakiś Mirek chce sobie kupić pomarańczowe spodnie, bo może i mu się podobają, to znajdzie się grupka gimbusów, która nazwie go pedałem... #!$%@?, wczoraj zapytałem o buty, zwykle trampki, a jakaś zielonka mówi mi, że są pedalskie i ciotowate po czym poleca buty trekkingowe... Poważnie!? Serio!? aż takie znaczenie ma dla was jak ktoś się ubiera?

Nawet mi was nie żal wy #!$%@? umysłowe, które obserwują ten tag tylko po to żeby nazwać kogoś pedałem, gejem, ciotą itp.

#heheszki bo mam z was beke #oswiadczenie
  • 117
  • Odpowiedz
@sisiek: Czy ja dobrze zrozumiałem ? Wstawiasz w internety buty czy spodnie aby inni je ocenili i bulwersujesz się ze ktoś powie że są pedalskie? Powie tak bo takie są, nic tego nie zmieni. Tak wiem, jest część wyzwolonych facetow co popylaja z żelem we włosach rozowych koszulach i ciasnych pomaranczowych jeansach, i nawet niektorym dziewczynom sie to podoba, ale prawda jest taka że jest to "Pedalskie" Taka jest moja
  • Odpowiedz
@revolta: no nie? Koles patologia mega, jestem pewien ze lewak, tylko oni tak potrafia. Wyrazajcie opinie albo tylko pozytywne bo inaczej to brak tolerancji xD No #!$%@? bym grabiami po pustym lbie takiego xD
  • Odpowiedz
Nawet mi was nie żal wy #!$%@? umysłowe, które obserwują ten tag tylko po to żeby nazwać kogoś pedałem, gejem, ciotą itp.


@sisiek: trzeba dbać o normalność

jest tyle krajów gdzie sobie można nosić różowe marynarki, pomarańczowe spodnie, burki, także ten...
  • Odpowiedz
@sajr: a teraz po kolei przeczytaj wszystkie komentarze (ze zrozumieniem żebyś nie musiał czytać drugi raz) i wróćmy do tej dyskusji jak już to zrobisz.

A to nagłe przeskoczenie do poglądów politycznych w rozmowie na temat ciuchów nie świadczy o tobie zbyt dobrze. Chyba to twój konik i wyspecjalizowałeś się w ciśnięciu lewakom i "#!$%@? grabiami po łbie takiego" ! ()

  • Odpowiedz
@sisiek: ęKochana zielonko.

W tym momencie powinieneś usunąć konto.

Pozdrawiam." Bo ma racje? Widzisz jaki z ciebie hipokryta ignorant? xD ktos ma inne zdanie od ciebie, to zaraz bol dupy albo usun konto :F a szkoda czasu na ciebie, lec zamow gejowskie buty i pamietaj o jakiejs seksownej bieliznie d la swojego seby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sajr: argumenty na to że zielonka miała racje ;-)
ale skończmy te dyskusje, bo widzę, że przemawiają przez Ciebie emocje i za bardzo nie wiesz co pisać. Ochłoń trochę i włącz sobie jakąś wyciszającą muzykę. Nawet na innym moim poście nieudolnie starasz mi dogryźć
  • Odpowiedz
@sisiek: ja nie mam tu zadnych emocji, Ty za to musisz byc bardzo emocjonalny skoro nosisz damskie ciuchy :F
Argumentem na to jest to ze buty sa pedalskie, lepszego nigdy nie znajde.
  • Odpowiedz
@sisiek: Mniej więcej, z pewną granicą błędu : Wiadomo ktos kto nosi glany to bedzie jakis metal punk albo cos, ktos kto nosi dresy czarne najki to prawdopodobnie jara sie rapem, ten kto nosi damskie obuwie, jest prawdopodobnie "ciota"
  • Odpowiedz
@sajr: Czyli chcesz mi powiedzieć, że jeśli ktoś nosi glany i słucha metal punk i wygląda na twardziela, bo chyba tak są odbierani ci ludzie, nie może być wrażliwym człowiekiem, który np. kocha zwierzęta?

Natomiast osoba nosząca pedalskie buty nie mogą okazać się #!$%@?, którzy zrobili komuś krzywdę?
  • Odpowiedz