Wpis z mikrobloga

  • 401
To co się dzieje pod tagiem #modameska to ogromna karuzela #!$%@?. Jakiś Mirek chce sobie kupić pomarańczowe spodnie, bo może i mu się podobają, to znajdzie się grupka gimbusów, która nazwie go pedałem... #!$%@?, wczoraj zapytałem o buty, zwykle trampki, a jakaś zielonka mówi mi, że są pedalskie i ciotowate po czym poleca buty trekkingowe... Poważnie!? Serio!? aż takie znaczenie ma dla was jak ktoś się ubiera?

Nawet mi was nie żal wy #!$%@? umysłowe, które obserwują ten tag tylko po to żeby nazwać kogoś pedałem, gejem, ciotą itp.

#heheszki bo mam z was beke #oswiadczenie
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@sajr: nie. to jest przebranie.. ten facet przebiera się za kobietę.

Dobra gimby, koniec dyskusji. Nie chcę mi się wam podpisywać bo jeszcze ani razu podczas tej długiej "dyskusji" nie udowodniliście mi swojej racji.
  • Odpowiedz
@sisiek: no wlasnie Ty nie udowodniles, my tu dajemy argumenty porownania a Ty tylko "Nie bo nie" i wyzywasz nas od gimbow :F To jest koles przebrany w damskie ciuchy, a damskie ciuchy to miedzy innymi buty ktore chciales kupic czy tez rozowe/pomaranczowe spodnie.
  • Odpowiedz
@sisiek: to dzięki tobie się to kręci co do trekkingowców podałem firmę któryś wyłowił że robią również trekingowe i wielki szum. i nie twierdziłem że jesteś pedałem ale się obruszyłes jak byś jednak był... i się zaczeło
  • Odpowiedz
@sisiek: polecam buty trekingowe jako normalne miejskie buty na caly dzień. ale nie jakieś bylejakie, tylko koniecznie z goreteksem i vibramem. nigdy nie wiesz, kiedy jadąc tramwajem w środku wiosny zamyślisz się, pojedziesz jeden przystanek dalej i wysiądziesz na Kilimandżaro ( ͡° ʖ̯ ͡°) raz mi się tak zdarzyło, a miałem AirMaxy. Cudem udało mi się uratować odmrożone stopy, o skręconych kostkach nie wspominając...
  • Odpowiedz
Dam wam co chcecie. Połowa z was to pedały a połowa ma tylko bojówki i białe podkoszulki, ew. jakieś garnitury, jest to na tyle śmieszne że co tydzień należy o tym pisać, patrz na moje spodnie, czy już ktoś mnie hehe, nazwie gejem? Marnujecie swoje marne życie na jakieś smętne #!$%@? do osób których zdanie na żywo by wam zwisało, żałuje was wszystkich.
  • Odpowiedz