Wpis z mikrobloga

  • 401
To co się dzieje pod tagiem #modameska to ogromna karuzela #!$%@?. Jakiś Mirek chce sobie kupić pomarańczowe spodnie, bo może i mu się podobają, to znajdzie się grupka gimbusów, która nazwie go pedałem... #!$%@?, wczoraj zapytałem o buty, zwykle trampki, a jakaś zielonka mówi mi, że są pedalskie i ciotowate po czym poleca buty trekkingowe... Poważnie!? Serio!? aż takie znaczenie ma dla was jak ktoś się ubiera?

Nawet mi was nie żal wy #!$%@? umysłowe, które obserwują ten tag tylko po to żeby nazwać kogoś pedałem, gejem, ciotą itp.

#heheszki bo mam z was beke #oswiadczenie
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sisiek: nie, mam #!$%@? dopóki aż nie będą chcili adpotować dzieci. Poza tym mi latają. ale rurki, pomaranczowe spodnie i inne takie modne rzeczy nie wydaja sie byc zbyt hetero. Idac dalej , skoro juz sprowokowales swoja wypowiedzia:)..... ostatnio jest moda na meskich facetow pod tytulem - broda, crosfitt, koszula w krate wciagnieta plus sarkazm i chyba to mnie bardziej w dzisiejszych czasach #!$%@? niz taki rurkowiec. Trcohe taki dopakuje,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@yassarian: od wyzywania od ciot, do adopcji dzieci przez homoseksualnych... poza tym podzielna twoje zdanie ;-)

i nie sądzę żeby kolor spodni świadczył o tym czy ktoś jest ciotą, gejem itd.
  • Odpowiedz
@oregon24: dziekuje
@sisiek: "nie mowisz ze nienawidzisz ciot" - nie mowie tak i tak nie mysle. jedyne co mnie w nich mierzi to chec adopcji dzieciakow. w takich mometach naprawde powinni sobie zapchac geby #!$%@?. a tak poza tym to spoko;)
  • Odpowiedz