Wpis z mikrobloga

tak się składa, że listonosz nie jest w stanie wziąć ze sobą wszystkich większych listów i paczek i wtedy zostawia awizo i musisz tyrać. Ale ok, ty wiesz lepiej xD


@homo_superior: dlatego listonosze co (słowo klucz) ROZWOŻĄ paczki mają uwaga uwaga.. samochód XD

to nie jest tak że wysyłasz paczke na adres i tam zostawiają awizo looooooool
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor: #!$%@? no debil! Ale zdajesz sobie sprawę, że są różne opcje dostarczania paczek? Nie zawsze dostarczają ci z samochodami... Ale spoko! Ty zawsze dostajesz. A ludzie, którzy miauczą, że byli w domu, a dostali awizo kłamią bo listonosz zawsze wszystko roznosi! xD
  • Odpowiedz
Nie zawsze dostarczają ci z samochodami... Ale spoko! Ty zawsze dostajesz. A ludzie, którzy miauczą, że byli w domu, a dostali awizo kłamią bo listonosz zawsze wszystko roznosi! xD


@homo_superior: heheheheh i co na poczcie dają listonoszowi awizo?

(na poczcie) "ej słuchaj chłopie nie ma jak dostarczyć tego to zamiast paczki weź
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor:

W przypadku przesyłek listowych zwykłych, których kształt i wymiary nie pozwalają na umieszczenie ich w skrzynce oddawczej adresata równoznaczne z doręczeniem jest pozostawienie w skrzynce oddawczej adresata zawiadomienia (awizo) o próbie doręczenia wraz z informacją o terminie ich odbioru i adresie placówki oddawczej, w której przesyłka jest przechowywana - zgodnie z zapisem Art. 26 ust. 2 pkt 1 lit. b) ustawy Prawo Pocztowe z zachowaniem zasady określonej w §
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor: o czym my teraz dyskutujemy głąbie? Ja piszę, że nie wszystko listonosz jest w stanie przynieść. Jaki mam wpływ jako co ktoś mi wyśle list czy paczkę? Piszę tylko, że nie wszystko listonosz przynosi i czasami zostawia samo awizo, a Ty mi #!$%@? z jakimiś z dupy argumentami. #!$%@?ę elo już tego nie czytam xD
  • Odpowiedz
Ja piszę, że nie wszystko listonosz jest w stanie przynieść.


@homo_superior: OD TEGO JEST LISTONOSZ CO MA AUTO

dlatego listonosze co (słowo klucz) ROZWOŻĄ paczki mają uwaga uwaga.. samochód XD

dlatego listonosze co (słowo klucz) ROZWOŻĄ paczki mają uwaga uwaga..
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor: Dobra ostatni raz bo widzę, że jesteś tak głupi, że tego nie dostrzegasz.

@homo_superior: OD TEGO JEST LISTONOSZ CO MA AUTO

tak? to jak to się pajacu dzieje, że jednak taki zapis jak wyżej zacytowałam ma miejsce? Więc jednak nie zawsze listonosz z autem przywozi paczki.

a ty piszesz że poczta ma ci dać awizo

Gdzie tak napisałam pajacu? Napisałam, że tak się dzieje i nie ma
  • Odpowiedz
tak? to jak to się pajacu dzieje, że jednak taki zapis jak wyżej zacytowałam ma miejsce? Więc jednak nie zawsze listonosz z autem przywozi paczki.


@homo_superior: ty serio? jeszcze raz, sorry pięć razy dla Ciebie kiedy ten zapis się tyczy:

to jak ktoś wyśle coś za dużego jako list i się nie mieści

to jak ktoś wyśle coś za dużego jako list i się
  • Odpowiedz