Wpis z mikrobloga

@sorek: hie hie trololo, a tak na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dużo dobrego słyszałem o JBL, zresztą miałem kiedyś zestaw 2+1 Creature i naprawde dawał radę, jednak do smaochodu nie jestem w stanie wskazać żadnego konkretnego modelu
@sorek: Bez przeróbek to ciężko, bo w drzwiach jest mało miejsca. Trzeba dawać dystanse, przerabiać boczek, co mi się nie podoba. Wolałbym już dołożyć fabryczny zestaw DSP.
@jamtojest: DSP gra niestety tragicznie jak na koszt włożony w jego zakup i montaż, przerabiania i ciągniecia nowych wiązek jeszcze więcej.
@sorek: masz fabryczne radio? Czy jakieś firmy trzeciej, można podłączyć wzmacniacz?
@tabarok: Gra bardzo dobrze, tylko nie wali basem jak typowe car audio. Zależy kto czego oczekuje.
Przede wszystkim, dołożenie DSP to koszt ok. 1000 zł, podczas gdy porządna instalacja w firmie car audio zaczyna się od ceny przynajmniej dwukrotnie wyższej.

@sorek: Coś więcej na temat samego DSP? To fabryczne audio w wysokiej wersji (nie najlepszej, bo chyba M5 miało jeszcze lepszą). 10 głośników, subwoofer i procesor dźwięku, który tym wszystkim
@tabarok: mam zwykłe BMW business ze zmieniarką CD

@jamtojest: wybacz, mnie taka techniczna gadka nic nie mówi. Bardzo chętnie zrozumiem co dają procesory dźwięku, co dają rózne częstotliwości, hi-fi etc. - niestety nie znam się na tym ;)

Zastanawiam się tylko, czy zakup lepszego radia + np. Hertz 130.1 nie będą wystarczające do zapewnienia dobrego brzmienia? Widziałem jeszcze jakieś głośniki w podłokietnik z tyłu - ale do tego pewno trzeba