Wpis z mikrobloga

@SzalonyAndrzej: nie wiem, ale jednak jak nikt z tym nie zrobi to będziemy bardziej w syf brnęli. Przykład już masz z Europy gdzie przykładowo wrzucają avatary z egzekucji ISIS. Mi to wstyd za takich...
@DRENI2: ty też ... myślałem że się domyślisz, że ludzie wyjeżdżają do bardziej tolerancyjnych krajów jak widzą jak w kraju gdzie totalitaryzm nas wyniszczył młodsze pokolenia go idealizują .. i jeszcze bym się nie zdziwił że wrzuci jakiś szwed czy ktoś inny swastykę ... ale POLAK!!!! dla mnie powinni takiemu z automatu zabierać obywatelstwo.
@DRENI2: ok zrozumiałem.. szerzenie faszystowskich haseł czy ideologii nie jest ci obce... fajnie;-)

co do oszustwa czytaj ze zrozumieniem, ze moja prywatna korespondencja już poszła do supportu. Przed oszustem ostrzegam, a o gościu który szerzy rasizm poprzez swój profil .. to ja widzę że trafiłem na takiego @DRENI2 co wyznaje tą samą ideologie i go nie dziwi żeby mieć taki avatar i takie treści w profilu ... super...
@DRENI2: czy ty masz problem serio z czytaniem.. zgłaszam oszusta który chce naciagac.. nie chcesz nie zgłaszaj, moze jakiegoś innego mirka nie naciągnie...

.. ale to że z ciebie nazista i faszysta.. to juz się tym nie chwal.. serio .. już w Niemczech za takie rzeczy, potrafią wsadzić za kratki, ale u nas ... ehhh idz ze swoją patologią gdzieś indziej.. serio jeżeli faszystowskie znaki uważasz za normalne...
@n00_: Ćpałeś coś gościu? wyzywasz typa bezdpodstawnie od oszustów a jak ktoś się pyta o dowód to udzielasz debilnych odpowiedzi typu "umiesz czytać?" a nic nawet nie napisałeś. Konkrety albo wypad bo wrzucać link do czyjegoś profilu i prosić o reportowanie za oszustwo to każdy może. A jak to jest na prawdę oszust i MASZ dowody to idź z tym na steamrep a nie na mirko.

Mówię tutaj o oszustwie. Kwestia