Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

463

Chwila przed wypadkiem na A2, auto jechało pod prąd!

Nagranie z godziny 19:17. Chwilę później doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku odniesionych w zdarzeniu obrażeń Kierowca Toyoty poniósł śmierć na miejscu. Dwie osoby podróżujące Fordem zostały ranne.

ruphert
ruphert
ruphert
z
youtube.com
dodany: 02.02.2025, 09:00:59
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Nagrania z wypadku
dashcambandit
z youtu.be
  • 11
a zgłoś takiego, a on akurat nikogo nie zabił, to będzie umorzenie
SarniZleb
z facebook.com
  • 9

Komentarze (135)

najlepsze

Flavius_Claudius_Iulianus
Flavius_Claudius_Iulianus
02.02.2025, 09:47:37 via Wykop
  • 217
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Flavius_Claudius_Iulianus
Flavius_Claudius_Iulianus
02.02.2025, 11:16:31 via Wykop
  • 40
Z całą pewnością gość nie miał pojęcia, że jedzie pod prąd.


@hellfirehe: Gość miał prawo jazdy (zakładam), a mając uprawnienia masz obowiązek znać przepisy etc. Z mojego doświadczenia, nie da się wjechać nieświadomie na autostradę pod prąd nieświadomie. Ale wygląda na to, że w Polsce konsekwencje czyjegoś debilizmu mają ponosić wszyscy, poza debilem. Z resztą po to oskarżony w sądzie ma obrońców, żeby starali się udowodnić jego niewinność, czy wnosić
  • Odpowiedz
Flavius_Claudius_Iulianus
Flavius_Claudius_Iulianus
02.02.2025, 11:50:30 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sikorx
sikorx
sikorx
02.02.2025, 10:31:00 via Wykop
  • 131
mnie zastanawia jak można będąc w takiej sytuacji ciąć prawym pasem. no jak już zauważył, że jedzie pod prąd, to na awaryjny i powoli do zjazdu. nie wierzę, że można przejechać kilkaset metrów i nie skleić tak prostego rozwiązania.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
02.02.2025, 12:19:45 via Android
  • 68
@sikorx myślę że on w ogóle nie skumał że coś jest nie tak. I to jest straszne
  • Odpowiedz
L722
L722
02.02.2025, 15:52:16 via Wykop
  • 14
mnie zastanawia jak można będąc w takiej sytuacji ciąć prawym pasem. no jak już zauważył, że jedzie pod prąd, to na awaryjny i powoli do zjazdu. nie wierzę, że można przejechać kilkaset metrów i nie skleić tak prostego rozwiązania.


@sikorx: tam jest jeszcze szeroki kawałek trawy zarezerwowany pod 3 pas, zjechać na niego i czekać na miejsce aby zawrócić lub na jakieś służby i tyle. Nie mam pojęcia czy gość
L722 - >mnie zastanawia jak można będąc w takiej sytuacji ciąć prawym pasem. no jak j...

źródło: pod

Pobierz
  • Odpowiedz
ruphert
ruphert
ruphert
Autor
02.02.2025, 09:11:14 via Wykop
  • 78
do czołowego zderzenia na autostradzie doprowadził 65-letni kierowca toyoty. To on był pierwszą ofiarą wypadku,
48-letni kierujący fordem zmarł w szpitalu.
ruphert - do czołowego zderzenia na autostradzie doprowadził 65-letni kierowca toyoty...

źródło: mpv-shot0697

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hellfirehe
hellfirehe
02.02.2025, 11:52:17 via Wykop
  • 44
Zgodnie z doniesieniami medialnymi, zgaduję że wjazd pod prąd nastąpił na tym wjeździe (zakładam że jadący pod prąd wjechał na wjeździe nalbliższym wypadku).
Oznakowany oczywiście poprawnie, ale jak na możliwości 65 latka którego może starość dopadła nieco wcześniej - niezbyt czytelnie.

Tu jest zjazd z ronda, gdzie ignorując C-9 (bądź źle interpretując drgogowskaz) można wjechać na pas pod prąd:
https://maps.app.goo.gl/zyMEmZiWYpVaYjDV9

Kawałek
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zly_On
Zly_On
Zly_On
02.02.2025, 14:20:33 via Wykop
  • 16
@hellfirehe: wniosek jest jeden- coroczne badania sprawnościowe dla kierowców powyżej 60 roku życia
  • Odpowiedz
hellfirehe
hellfirehe
02.02.2025, 16:48:07 via Wykop
  • 13
to ma włączanie się Z LEWEJ STRONY, WIADUKT POD KTÓRYM PRZEJEŻDŻA Z LEWEJ STRONY, BARIERKI ROZDZIELAJĄCE PO SWOJEJ PRAWEJ i wiele innych.


@tellet: Owszem, dla kogoś kto jest ogarnięty w temacie dróg to są rzeczy przy których by się zastanowił, bo "coś jest nie tak".

Natomiast dla kierowców u których cały czas "coś jest nie tak" (bo ciągle im się zdarza skrzyżowanie niemożliwe do przejechania, ciągle na nich ktoś trąbi, co chwilę
  • Odpowiedz
twister35
twister35
twister35
02.02.2025, 15:06:49 via Wykop
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jelonek28
jelonek28
jelonek28
02.02.2025, 15:17:39 via Wykop
  • 30
@twister35: Jadę raz w swoim mieście do ronda w normalny słoneczny dzień. 2 pasy jeden w prawo lub prosto, lewy z wielkimi strzałkami w lewo. Wszystko doskonale oznakowane. Przede mną nowy Yaris, a w nim baba. Patrzę i nie wierze, mruga migacz w lewo, czeka chwilę aż 2 auta przejadą na rondzie, po czym najzwyczajniej skręca w lewo i jedzie rondem w drugą stronę( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
02.02.2025, 19:38:24 via Wykop
  • 1
@twister35: op wyżej pokazał że tam te drogi są dosyć mocno "rozkopane" - są jakieś barierki rozdzielające pasy które kiedyś szły w tym samym kierunku, więc nie trzeba było być superkretynem żeby się p------o
  • Odpowiedz
Agroszka
Agroszka
Agroszka
02.02.2025, 18:58:56 via Wykop
  • 12
Byłem świadkiem jak gość przedemną wjezdrza pod prąd, on normalnie se kierunek w lewo i czekał aż przejadę i rura pod prąd. Zanim za kumałem. Co on robi to już go mijałem. Ale pamiętam ten wyraz twarzy nieskalany myślą, typowy Janusz w niedzielę jadący do kolegi z wojska. Odrazu zadzwoniłem pod 112 ale zdjęli go dopiero solidny kawałek dalej bo wjechał na węźle a1/dk88. Tu art na temat https://radiopiekary.pl/kierowca-jechal-pod-prad-autostrada-a1-jazde-zakonczyl-w-bytomiu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hooch180
Hooch180
03.02.2025, 09:10:49 via Wykop
  • 0
a1/dk88


@Agroszka: Znam ten rozjadz. Tam to się trzeba postarać aby pod prąd wjechać.
  • Odpowiedz
Aniallica
Aniallica
Aniallica
02.02.2025, 10:32:14 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

galanonym
galanonym
galanonym
02.02.2025, 11:12:40 via Wykop
  • -5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bylem_simpem
bylem_simpem
02.02.2025, 11:36:04 via Wykop
  • 1
@Aniallica: Też tak myślę, bo nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
CapaciousCore
CapaciousCore
02.02.2025, 10:21:22 via Wykop
  • 12
Utylizować bezwzględnie, szybko i skutecznie zaraz po prawomocnym wyroku, bo z takimi głąbami, którzy życie innych mają za nic i nie stanowią żadnej wartości dodanej dla społeczeństwa (nie ma z nich jakiegokolwiek pożytku), a może być tylko gorzej.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bylem_simpem
bylem_simpem
02.02.2025, 11:36:59 via Wykop
  • 30
@CapaciousCore: Ale co chcesz karać jak sprawca nie żyje?
  • Odpowiedz
Altar
Altar
02.02.2025, 11:41:06 via Android
  • 2
@CapaciousCore: No ten się sam zutylizował...
  • Odpowiedz
Chicane
Chicane
02.02.2025, 18:07:21 via Android
  • 8
Stary s------l
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Unifokalizacja
Unifokalizacja
02.02.2025, 11:34:51 via Wykop
  • 7
Dlatego na autostradzie nie lubię lewego pasa, zawsze mam z tyłu głowy że jakiś debil może jechać pod prąd, zwłaszcza, kiedy przede mną jedzie kilka aut. Auta przede mną zdążą uciec na prawy pas a ja nie zdążę zareagować.
To nie pierwszy taki wypadek, co jakiś czas zdarza się tak, że starsza osoba wjedzie na autostradę pod prąd.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Unifokalizacja
Unifokalizacja
02.02.2025, 14:55:33 via Wykop
  • 21
@Lufio: bo pod prąd na autostradzie naprawdę trudno wjechać, trzeba mieć pewien stopień otępienia żeby nie zauważyć znaków drogowych odwróconych tyłem, ogromnego jaskrawego znaku drogowego ostrzegającego "stop jedziesz pod prąd".
Unifokalizacja - @Lufio: bo pod prąd na autostradzie naprawdę trudno wjechać, trzeba ...

źródło: 1328x560

Pobierz
  • Odpowiedz
CheSlaw
CheSlaw
CheSlaw
02.02.2025, 15:34:45 via Android
  • 5
Dlatego na autostradzie nie lubię lewego pasa, zawsze mam z tyłu głowy że jakiś debil może jechać pod prąd, zwłaszcza, kiedy przede mną jedzie kilka aut. Auta przede mną zdążą uciec na prawy pas a ja nie zdążę zareagować.


@Unifokalizacja Na lewym pasie może być cokolwiek. Kiedyś miałem taką akcję że na lewym pasie nagle pojawiły się roboty drogowe, które nigdzie wcześniej nie były oznakowane (a może były słabo oznakowane i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3884
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3143
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3087
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2448
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
2273
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking