Wpis z mikrobloga

to jest #!$%@? jaki brak kultury jest w naszym cebulackim narodzie.O czym mowie? Otóż pracuje w centrum handlowym w #warszawa i zawsze gdy człowiek miał skoczyć do ubikacji to korzystał z publicznej wbudowanej w centrum.Z czasem #rozowepaski wywalczyly wspólne ubikacje dla części ludzi (np jak ja czyli koles prwcujący na tzw.wysepce) bo brzydzily sie tych publicznych bo zawsze był syf.Co dzisiaj zastałem po wejściu do ubikacji zamykanej na klucz?Wpierw moje nozdrza przywitał fetor jakby ktoś kota zabił.Po chwili zobsczyłem co to było....cieżko nasrane do pisuaru,że aż ,,graffiti"" wychodziło na ściane(ktoś to dodatkowo rozsmarował)Obrzydliwe...według mnie inwiglacja jest już wysoka,ale w kiblach też powinny być kamery .Poźniej delikwent,który to zrobił by się na youtube z rodziną oglądał.. #oswiadczenie #wc #cebulandia #polactwo #niewiemjaktootagowac
  • 14
@szakal555: @ArekJ: Toalety to jest zmora. Pracuję w firmie, gdzie większość stanowią teoretycznie bardzo dobrze wykształceni ludzie "na poziomie". Zawsze się jednak zastanawiam skąd mają te swoje dyplomy wchodząc do damskich toalet (nie pytajcie)...
Myslalem,ze u was z podlogi mozna jesc :p


@szakal555: XDDD

Zastanawiam się jak takie osoby mają w domu (choć podejrzewam, że pewnie czysto - panie sprzątające itd). Ale za nic nie skumam po pierwsze jakim sposobem można AŻ TAK pobrudzić kibel, a po drugie jak można wyjść nie sprawdzając czy jest ok. Co one #!$%@?, uciekają?
@Aerials: Jak zaczynałem swoje życie zawodowe zastanawiałem się jak to jest, że dorośli ludzie bardzo często nie myją rąk po załatwieniu swojej potrzeby - da się to zaobserwować będąc przyczajonym na tronie. Później zaczęło mnie właśnie fascynować jak to jest, że potrafią zrobić taki syf. Ale wychodzi na to, z tego co piszesz, że może być gorzej (,)