Wpis z mikrobloga

Najgorzej kiedy specjalnie ukladasz na tasmie najciezsze produkty z przodu - zeby ladnie moc je zapakowac na sam dol w torebce - a kasjerka jak na zlosc wybiera te najlzejsze i je kasuje....
Wtedy stoisz jak kretyn czekajac az nabije te najciezsze i odplywasz myslami zastanawiajac sie czy ta kasjerka robi to specjalnie i jak piekny bylby swiat gdybyscie razem w zgodzie, niczym polaczeni niewidzialna nitka wspolpracowali, zamiast dzialac przeciw sobie..

#heheszki #truestory #przemyslenia
Pobierz tomankooo - Najgorzej kiedy specjalnie ukladasz na tasmie najciezsze produkty z przod...
źródło: comment_j6WTHwWCqoYDZ8sIsYMCkgs3hopHlj3o.jpg
  • 20
@tomankooo: Są na to dwie metody. Układasz rzeczy ściśle do siebie gdy przylegają dostęp do dalszych artykułów jest utrudniony. Albo kładziesz w odstępach, umożliwiając zabranie tylko artykułu położonego najbliżej.
@tomankooo: Cooo? Jakim sposobem można ułożyć rzeczy tak, zeby kasjerka sobie ominęła kilka i sięgała po te z końca? Układasz jak trzeba, nigdy nie widziałem żeby nie sięgali kolejno.
@tomankooo: Zamiast rzucać takimi hasłami po prostu wytłumacz jak to jest możliwe. Jakoś mnie się nigdy nie zdarzyła taka sytuacja i nie mam pojęcia jak można tak zakupy ułożyć, żeby tak się mogło stać.