Wpis z mikrobloga

Nie lubię jak ktoś nie szanuje kobiet.
Idąc trochę pustym,łapiącym ostatnie chwile niedzieli centrum miasta minąłem pewną parę. Ona śliczna niczym Świtezianka, szlachetna i naturalna i tak samo ubrana. On wysoki, w skórze, twarz posępna o twardym spojrzeniu i chyba takim samym charakterze. Śpieszyli się. Mówił do niej niesamowicie lekceważącym tonem, że nigdy nie potrafi się wyrobić na czas, długo szykuje, że znów się spóźnią przez nią.
Mówił tak głośno,że słyszałem wszystko bedąc przed nimi 20 metrów. W tym całym słownym bombardowaniu ona nie powiedziała ani słowa, szła do przodu ze spuszczoną głową. I tak sobie pomyślałem- czy w związku nie chodzi o to by cieszyć się ze wspólnych spędzonych chwil? Tym bardziej kiedy w tym pędzącym współczesnym świecie mamy ich tak mało?
Mijając tą parę wyczytałem z twarzy tej niewiasty wiele. Widać, że cieszyła się z tego wspólnego wieczoru i specjalnie chciała przemilczeć tą lawinę krytyki by dalej się nim cieszyć.
Jeżeli to czytasz to chciałbym Ci powiedzieć, że zasługujesz na osobę, która będzie się cieszyć każdą chwilą z Tobą. I gdy będziesz spóźniona, i na czas, i w domu, i w drodze do kina na chodniku. Kurde, to kino jest ważniejsze od Ciebie? Przecież kino to tylko miejsce spotkania i co by się stało gdybyście się na niego spóźnili? To nie lot do USA. Możecie iść potem do knajpy, na inny seans czy nawet wrócić do domu żartując, że ten film i tak był kiepski.

Pamiętajmy,żeby związek był czymś więcej.Musi być w nim trochę niewytłumaczalnej magii inaczej będzie tylko związkiem chemicznym.

#feels #zwiazki
  • 83
  • Odpowiedz
Wszyscy nie wiecie, o co się tam chodziło, oczywiście nie macie też pojęcia, o co chodziło OP-owi, ale co tam, trzeba w dziewczynę walić, walić, walić, bo jej się należy. Na początku oczywiście trzeba podać w wątpliwość relację człowieka, który był tam na miejscu i wkleił tutaj swoje odczucia do tej sytuacji. Oczywiście popełnił największy błąd, jaki mógł zrobić.

To jest portal alfa-samczy, tutaj nie można mieć empatii dla dziewczyn, bo jest
z.....7 - > Wszyscy nie wiecie, o co się tam chodziło, oczywiście nie macie też pojęc...

źródło: comment_iv4qqvW5fBuNv6ENW5xwN3oM3ZPHfTBM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zerozero7: Po raz kolejny - ja w tym fragmencie atakuję.

łącznie z śledzeniem gościa co akurat plusuje i wytoczeniem tego w jednym komentarzu :)


#!$%@?, 96 sekund roboty, przegrałem
  • Odpowiedz
@zerozero7:

Poza tym, po ilości ad personam w twoim komentarzu wnioskuję, że musisz odpocząć od wykopu, bo zaraz się rozplaczesz z frustracji :D

Nie zakładam, bo nie bardzo mnie to obchodzi, mówiąc brutalnie ;). Po prostu zastanawiam się po co tak walczysz z "wykopową mizoginią". Wiem, że jest taka organizacja, która walczy z szowinizmem w internecie - należysz może do niej?


xD
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Życie to nie jest bajka cumplu. Jak się spóźnia na spotkanie, to będzie się spoźniać do pracy, by odebrać dziecko z przedszkola i zrobić coś pilnego. Taka kobieta albo się nauczy punktualności albo będzie wiecznym roztrzepańcem. Najgorsze, czego nienawidzę, to czekać na kogoś pół godziny. Kiedyś tak czekałem jak idiota na dupe po czym po prostu poszedłem i wyłączyłem telefon. #!$%@? jak mnie nie nie szanuje to elo.
  • Odpowiedz
@zerozero7: Wszystko na tej stronie jest w języku angielskim i mówi o organizacjach niedziałających w Polsce.
Tak, tak. Od razu powiedz, że to był komplement.
Bez odbioru, zastosuj się do obrazka Mrocznego Brokuła.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: brakiem szacunku wykazała się przede wszystkim ta kobieta. Gość po prostu odpłacił jej tym samym. Jak ktoś się spóźnia (zwłaszcza gdy robi to nagminnie) to zwyczajnie nie szanuje drugiej osoby. Można i powinno się okazywać ludziom szacunek, ale nie wtedy, gdy oni tobie go nie okazują.

  • Odpowiedz
@El_Duderino: Człowieku ale #!$%@?. Wszędzie widzisz mizoginów. Koleś chciał się pobawić w białorycerza to mu wypomnieli że wina faktycznie mogła być laski ale nie zawsze znajdzie się gość który będzie wrzeszczał że kolejna rozmowa prawiczków nienawidzących kobiet. Większość komentarzy próbuję pokazać że związek nie polega jedynie na głaskaniu po główce i że notoryczne spóźnianie się drugiej osoby jest #!$%@?ące, ale ty wszędzie widzisz nienawiść do kobiet. Nawet od komentarzy różowych.
  • Odpowiedz
Jeżeli to czytasz to chciałbym Ci powiedzieć, że zasługujesz na osobę, która będzie się cieszyć każdą chwilą z Tobą.


@rezyserzycia:
Łatwo takie rzeczy pisać patrząc z boku. Nie znasz sytuacji więc nie wiesz czy tego typu delikatne zjeby nie są jej potrzebne. W ogóle często zdarzają się ludzie, którzy lubią wypowiadać się o tym, że ten i ten źle traktuje swoją Kobietę, ale żaden nie musi wytrzymywać z nią codziennie,
  • Odpowiedz
tym całym słownym bombardowaniu ona nie powiedziała ani słowa, szła do przodu ze spuszczoną głową.


@rezyserzycia: Też miałem takiego byłego różowego paska, nie polecam. Zero obrony, wymiany argumentów gadasz jak do ściany i to tyle :) Już bym wolał w pysk dostać bo chociaż bym wiedział, że coś do niej dotarło.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Na ulicach wiele rzeczy się widzi, chociażby te pary gdzie pewne jest to, że coś się nie układa. Pytanie tylko dlaczego jedna z tych osób to toleruje? Skoro pomimo tych krzyków, lekceważenia itp. pannie nadal zależy na kolesiu to nawet mi jej nie żal. A czasem duuużo gorsze rzeczy ludzie znoszą. Czy oni uważają to za jakiś element, który trzeba wytrzymać po to żeby się cieszyć w czasie gdy
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: a skąd wiesz Kumplu czy przypadkiem ta "świtezianka" nie ma już tego spóźniania się genetycznie zakodowanego? :-) Może koleś 100 wcześniejszych spóźnień przemilczał, ale to 101wsze wywołało w nim burzę emocji? Głupio tak trochę oceniać cały związek na podstawie wyrwanego z kontekstu i ogólnie związku zdań.
  • Odpowiedz