Wpis z mikrobloga

Nie lubię jak ktoś nie szanuje kobiet.
Idąc trochę pustym,łapiącym ostatnie chwile niedzieli centrum miasta minąłem pewną parę. Ona śliczna niczym Świtezianka, szlachetna i naturalna i tak samo ubrana. On wysoki, w skórze, twarz posępna o twardym spojrzeniu i chyba takim samym charakterze. Śpieszyli się. Mówił do niej niesamowicie lekceważącym tonem, że nigdy nie potrafi się wyrobić na czas, długo szykuje, że znów się spóźnią przez nią.
Mówił tak głośno,że słyszałem wszystko bedąc przed nimi 20 metrów. W tym całym słownym bombardowaniu ona nie powiedziała ani słowa, szła do przodu ze spuszczoną głową. I tak sobie pomyślałem- czy w związku nie chodzi o to by cieszyć się ze wspólnych spędzonych chwil? Tym bardziej kiedy w tym pędzącym współczesnym świecie mamy ich tak mało?
Mijając tą parę wyczytałem z twarzy tej niewiasty wiele. Widać, że cieszyła się z tego wspólnego wieczoru i specjalnie chciała przemilczeć tą lawinę krytyki by dalej się nim cieszyć.
Jeżeli to czytasz to chciałbym Ci powiedzieć, że zasługujesz na osobę, która będzie się cieszyć każdą chwilą z Tobą. I gdy będziesz spóźniona, i na czas, i w domu, i w drodze do kina na chodniku. Kurde, to kino jest ważniejsze od Ciebie? Przecież kino to tylko miejsce spotkania i co by się stało gdybyście się na niego spóźnili? To nie lot do USA. Możecie iść potem do knajpy, na inny seans czy nawet wrócić do domu żartując, że ten film i tak był kiepski.

Pamiętajmy,żeby związek był czymś więcej.Musi być w nim trochę niewytłumaczalnej magii inaczej będzie tylko związkiem chemicznym.

#feels #zwiazki
  • 83
@MrocznyBrokul: co Ty w ogóle porównujesz mnie do tego łobuza. Przeczytaj post jeszcze raz, tu chodzi o szacunek do kobiet,do siebie nawzajem oraz o cieszenie się każdą chwilą. Warto widzieć coś magicznego nawet w tym, że się długo maluje, ubiera bo robi to dla Ciebie.
Chociaż pewnie nie zrozumiesz bo jutro masz środowisko na 8:00 i myślisz czy zdazysz przepisać prace domową w szatni ( ͡° ͜ʖ ͡°
@rezyserzycia: Mi też chodzi o ten "szacunek do kobiet" o którym piszesz. Może dziewczyna się notorycznie spóźnia i facet w końcu nie wytrzymał, a Ty od razu podpinasz to pod brak szacunku. Gdyby ulicą szło dwóch facetów i jeden mówiłby drugiemu to samo co bohater Twojego wpisu swojej dziewczynie, to uznałbyś to za brak szacunku do mężczyzn? Jeszcze ta pasywno-agresywna, zakamuflowana sugestia że jestem gimbusem. xD
Białorycerz 7/10, bo nie życzyłeś
@rezyserzycia: szacunek do drugiej osoby musi byc. Ale zwiazek to nie tylko cwierkanie i mizianie. Dobry zwiazek rozwija cechy pozytywne, a negatywne probuje wyeliminowac. Ja tez mojemu facetowi trulam dupe, bo sie wiecznie spoznial co dla mnie bylo denerwujace. Nawet na 2 randke sie spoznil i musialam 50minut w knajpie czekac (uprzedzil). On tez zwracal mi uwage, jak sie czasami garbilam przy pracy. Zwracalam mu uwage, jak rozrzucal swoje ciuchy po
@rezyserzycia: Też bym się wkurzył, że nawet w pieprzoną niedzielę nie potrafi przyjść na czas, gdy nie miała przez cały dzień nic do roboty. Sam zauważasz, że on mówi, że ona zawsze się spóźnia. A rezerwacja na godzinę w knajpie ani seans w kinie na księżniczkę nie poczeka. Tym bardziej, że można się domyślać, co ona robiła tego dnia wcześniej. Nikt normalny nie miałby pretensji, gdyby była w pracy, albo przygotowywała
@rezyserzycia: Po tym co piszesz i po sposobie jakim to piszesz widac natychmiast ze nigdy nie byles w związku. Sorry Batory. Ludzie maja gorszy dzień i potrafią puścić nerwy, czasami odreagowują na bliskich bo akurat tak wyszlo. Zycie, nikt nie jest doskonały.
Wiem ze ty byś tak nigdy nie zrobil. To oczywiste. Nigdy tak nie zrobisz bo nie będziesz miał okazji. Nikt nie zniesie związku z osobą ktora ciągle nadskakuje i
Jeżeli to czytasz to chciałbym Ci powiedzieć, że zasługujesz na osobę, która będzie się cieszyć każdą chwilą z Tobą. I gdy będziesz spóźniona, i na czas, i w domu, i w drodze do kina na chodniku. Kurde, to kino jest ważniejsze od Ciebie? Przecież kino to tylko miejsce spotkania i co by się stało gdybyście się na niego spóźnili? To nie lot do USA. Możecie iść potem do knajpy, na inny seans
@MuchomorCzerwony: Dlaczego mu tak brzydko napisałeś, że nie będzie miał drugiej połówki? W ogóle go nie znasz. Osądzanie ma wyłącznie moc niszczącą. W internecie jest łatwo osądzać. Nikt na podstawie twoich wpisów nie pisze ci co się tobie uda a co nie bo to jest przyszłość. Nikt nie wie co się wydarzy w przyszłości.
@rezyserzycia: Oj Ty nasz biały rycerzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem kto ten syf plusuje, ale chyba ktoś pokroju Ciebie. Równie dobrze mogłaby w ogóle nie przyjść, a on nie miałby prawa jej robić na drugi dzień wyrzutów, bo mogliby pójść sobie na inny seans albo do knajpy i zasługiwałby na nią tylko wtedy, gdy jak potulny baranek czekałby na nią do śmierci. Jesteś mentalną stuleją
@rezyserzycia: Ja #!$%@?. Widzisz ja się nigdy nie spozniam, nawet 5 minut. Z drugiej strony moja ukochana ma wielkie problemy z wyrobieniem się na czas. -kochanie na która obiad u twoich rodzicow? -14 skarbie. -aha, jest 12 to jeszcze jeden odcinek. I tak mialem zawsze, zdarzylem sie umyc ogolic uprasowac nakarmic i ubrac syna. Kiedy ja z młodym zaoakowanym do fotelika schodziliamy juz do samochodu ona była zawsze na etapie suszenia