Wpis z mikrobloga

Cześć,
Z racji tego ze mam troche wolnej gotówki chciałbym zacząć sprowadzać auta z niemiec lub holandii. Szukam osoby dobrze znającej język niemiecki najlepiej z okolic Katowic do zrobienia deala. Ewentualnie kogoś stale przebywającego na terenie niemiec lub holandii.Ktoś coś ?

#praca #motoryzacja #cebuladeals
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pierunjasny: Idz korumpowac w celnym albo skarbowym. Tylko najpierw pozegnaj sie z rodzina (o aucie juz nawet nie wspomne).
Rzeczoznawcy nic nie musisz smarowac. To jego obowiazek. Nowoczesne (zreszta nie tylko ale szczegolnie) auta mozna unieruchomic w sposob chwilowy na tyle roznych sposobow,ze repertuaru nigdy nie braknie. Stacyjki, wiazki, komputery, bezpieczniki itd.. Auto w trybie ,awaryjnym, nie reaguje na kluczyk, brak skrzyni, wymontowane xenony i czesc wyposazenia wnetrza itd.. Rzeczoznawca
  • Odpowiedz
@bigger: Porozmawiaj z celnikiem jak jakiegoś znasz, przy wódce. Ja rozmawiałem. To o czym Ty piszesz ma się do auta drogiego, opłaca kombinować, jeśli auto za 10k to nie warto się bawić w to bo wyjdzie w sumie tyle samo co byś normalnie akcyzę zapłacił.
  • Odpowiedz