Wpis z mikrobloga

@Olivaster warto byłoby dodać do regulaminu granie składami online, a nie własnymi.
@oczak gratuluje wygranej ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż czuję spory niesmak po meczach z Tobą. Zapytałem Cie na PSN czy gramy sparing czy mecze grupowowe, mimo że wcześniej pisałeś to na pytanie już nie odpisałeś. Po rozegraniu meczy odpisałeś tylko "oki", a później zgłosiłeś wyniki. Czy jakby wynik był mniej korzystny dla Ciebie po meczach odpisałbyś mi, że to były sparingi??

Grałem wczoraj z @mojawatrobaczasemodmawiajanigdy i jakoś dało się normalnie dogadać i miło zagrać, bez niejasności.
#fifa16turniej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@otacon: zapytałeś mnie to jak juz mielismy wybrane stroje i nawet tego nie odczytalem , dopiero po meczu , nie siej fermentu jakbysmy grali o 100tysiecy . nie widze w ogole sensu w graniu sparingów
  • Odpowiedz
@oczak: a czyli wiedziałeś, że o to pytam, ale w sumie to nie wiedziałeś. A skoro nie widzisz sensu w sparingach to wypadało odpisać
  • Odpowiedz
@oczak: chodzi mi o to, że Ty wiedziałeś, że grasz mecz grupowy, natomiast ja nie bylem tego taki pewien. Wiedziałeś że mam wątpliwości o cel w jaki gramy, jednakże dla swojej korzyści nie raczyłeś odpisać. I nie drąże, bo przegrałem tylko drąże, bo postępujesz nie fair play. Gram nie pierwszy turniej na wykopie, ale pierwszy raz spotykam się na nim z taką dresową mentalnością
  • Odpowiedz