Wpis z mikrobloga

Elo Miraski mam dla Was taki mały #cebuladeals , mianowicie robiąc dziś zakupy w Kauflandzie niemiłosiernie długo stałem w kolejce. Baba przede mną dostawała już wysoko zaawansowanej #!$%@? złośliwej i pyta się kasjerki, czy to prawo dotyczące rekompensaty przy dużych kolejkach działa, a kasjerka mówi, że oczywiście. Właśnie przypomniałem sobie, że za stanie w kolejce więcej niż 5 minut Kaufland daje Ci piątaka ( ͡º ͜ʖ͡º) Idąc w ślady nerwowej baby też postanowiłem przycebulić i poniżej przedstawiam rezultat. Co prawda babka w informacji dawała mi tą piątkę jakby potrącali jej to z pensji i miałaby zaraz #!$%@?ąć ze żalu i bólu dupy jednocześnie, ale jak to się mówiło niegdyś w Rzymie: Dura lex, sed lex ( ͡ ͜ʖ ͡)
#cebuladeals #truestory #coolstory #takbylo
Modern_Talking - Elo Miraski mam dla Was taki mały #cebuladeals , mianowicie robiąc d...

źródło: comment_OnXNufLqTpQiObLQm6zq0YnzJMD5Vh7y.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
U mnie dawali bony do Kaufa na 5zł, a nie piniondz. :P


@elodagus: a potem płacąc bonem znów stoisz dłużej niż 5 minut i znów dostaniesz kupon... PERPETUM MOBILE ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Ciężko to zrobić, bo kolejki to oni mają w sumie tylko na święta.
Jest też zasada, że jak wszystkie kasy są otwarte (czyli np. u mnie 20) to bony na 5zł nie przysługują klientom.
A kiedy jest tak po prostu dużo osób to wołają pracowników (kasjerki, kierowniczki kas, nawet magazynierów) tak długo, aż się pozbędą kolejek.
  • Odpowiedz
@Modern_Talking: kiedyś z nudów (kogo ja oszukuję) przeprowadzaliśmy z kolegami eksperyment i po zajęciach szliśmy na zakupy do Kauflandu, kupowaliśmy dwa piwa (i co tam chciał) i jeśli staliśmy w kolejce dłużej niż pięć minut to odbieraliśmy kupon, którego używało się przy następnych zakupach. Rekord to 21 dni i 42 piwa za stanie w kolejce. Może było by lepiej ale kolega musiał jechać do domu. Zdrowie Kauflandu :)
  • Odpowiedz