Wpis z mikrobloga

@Wight: Ja nawet na początku się denerwowałem jak ktoś pisał z pytaniem na które odpowiedziałem w opisie. Czasami wchodziłem w jakąś polemikę. Ale sobie dałem spokój.
@Kokos: W tym przypadku to z 49 zł robi się 16 zysku. Wybacz ale dla mnie taka oferta to drwina ze mnie i marnowanie mojego czasu.
na przesyłkę której pewnie i tak nie >odbiorą ale poleży na poczcie >ustawowe dwa tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Vladimir_Kotkov: dlatego tez nie przepadam za pobraniowkami, jak na razie jednak wszyscy odebrali.
@Wight: ja w ogóle unikam wysyłania na olx i traktuję to jako serwis ogłoszeń lokalnych. Jeśli się upiera na wysyłkę to proponuję przejście na allegro i biorę na siebie te grosze z prowizji. Na razie wszyscy mówili "sam znać wieczorem" po czym zapadają się pod ziemię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja w ogóle unikam wysyłania na olx i traktuję to jako serwis ogłoszeń lokalnych.


@Vladimir_Kotkov: Raczej nie sprzedaje dużo, ale podchodzę do tego tak samo. Wystawiam na OLX ofertę, staram się opisać przedmiot właściwie, ale odbiór i negocjacje na żywo. Pobrania to jednak jakiś dodatkowy koszt, nie wiadomo czy ktoś zapłaci, trzeba czekać... Za dużo znaków zapytania w stosunku do zysku.