Wpis z mikrobloga

@andrzeii: Możesz się posiłkować magazynami np. Murator, Izolacje, Inżynier Budownictwa, jest jeszcze kilka. Zawsze możesz napisać na pw, w miare swojego doświadczenia Ci odpowiem, a jak nie to zapytam zawsze znajomego kierownika. Słuchaj, a nie chcesz zatrudnić jakiegoś? Zawsze to jednak ktos doświadczony, zapłacisz takiemu tylko 2000-5000zl, a może Ci poprowadzić budowę i na dodatek służyć radą.
@michael1v6: Żadnej samowoli, razej chce wiedzieć co i jak zanim przejde do rozmów. Swoją drogą piszę te wiadomości z domu, który mój dziadek wybudował bez rysunkum a pomoc miał tylko przy stropach, generalnie wszystko się dobrze trzyma, to nie czarna magia.
@chwed: Właśnie pytam o coś konkretnego a nie poczytaj prase literature film książke płytę, kurczę, czy musisz gadać żeby gadać? :)
@andrzeii: Murator ssie, jest dobry jedynie kiedy chcesz dobrac ksztalt budynku.
Inżynier Budownictwa jest dobry, ale jak sama nazwa mowi trzeba znac juz slownictwo, sa tam artykuly promowane, jednakze maja one specjalne oznaczenie.
Fora nie sa pewnym zrodlem np. Ktos moze powiedziec, ze takie rozwiazanie sie u niego sprawdza, a rok pozniej u niego sciana sie zawali lub pojawi sie grzyb w lazience.
@nico112: zaufanego kierownika budowy a nie jakiegoś pierwszego lepszego, no chyba że buduje jakiś skomplikowany konstrukcyjnie, wykończony na wysoki standard domek to oczywiście przydadzą się dwie pary oczu. A op oczywiście, że może się dokształcać w dziedzinie w jakiej tylko chce. Ja mam na co dzień styczność z ludźmi ,,uczonymi'' budownictwa z poradników stąd mam na nich lekką alergię. Mógłbym z tych spotkań pisać historie tak zabawne jak Mirek listonosz.