Wpis z mikrobloga

#csgo

izak okradziony z 15k$ od gimnazjalistow za suby, paulinka placze, ktos hackuje na jego koncie na matchmakingach, kisne
encoreleet - #csgo

izak okradziony z 15k$ od gimnazjalistow za suby, paulinka plac...
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trejn: Mi jest przykro że jesteś w gronie ludzie którzy cechują się brakiem jakieś podstawowej umiejętności myślenia i empatii.
Gwiazdorstwo bo poinformował ludzi, którzy czekali na komentowany przez niego mecz o sytuacji? Fakt, mógł to zamknąć w jednym zdaniu ale postaw się w jego sytuacji nagle dowiadujesz się, że ktoś Cię zaczyna okradać. I nie masz wtedy jeszcze informacji czy ukradli Ci dniówkę czy może wyczyścili do czysta konto bankowe.
  • Odpowiedz
No proszę 15k$ miał na koncie a nie chciał wypłacić nagród z organizowanego przez niego turnieju ostatnio było głośno o nim na reddit . Chamy tak kończą!!!!!!!!!!!!!


@TimeyWimey: a przeczytales co kolega wyzej napisal? nikt juz nie pamieta o jego oszustwach? szkoda mi cie
  • Odpowiedz
@encoreleet: nawet nie wiecie na ile go o-----i i p---------e wszędzie to co jakiś podludź wam podrzuci... Typowa mentalność polaka, ktoś ma dużo (więcej niż Ty) to można go okradać bo przecież nawet tego nie odczuje.
  • Odpowiedz
@TimeyWimey: Cóż wybacz mi że jesteś ignorantem, ale możesz samemu sobie policzyć jego miesięczny przychód z twitcha bo sam pokazuje ile dzisiaj mu wpłacono i ile płatnych subów mu doszło (tego dnia jest to jakieś ~250$). Dodaj do tego pirazy drzwi hajs z wyświetleń na youtube i sie zdziwisz ile ci wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz spotęguj to razy kontrakt z hopcolom,sklepy z koszulkami,sprite,gefroce,g2a,BenQ setki
  • Odpowiedz
@encoreleet: xD tak wynajął mafię i wywiózł go do lasu

ignorantem


@trejn: dziwne że od ignorantów wyzywa innych osoba która nie zna ortografii, a jak myślisz że Izak ma na koncie miliony to po prostu nie znasz realiów. Jakby był Amerykaninem to tak, tam są ogromne pieniądze z YouTube itd., ale nie w Polsce
  • Odpowiedz
@trejn: Jeszcze powiedz, że sam zlecił na siebie kradzież tylko po to żeby zyskać na tym w późniejszym czasie ... no ja p------e, jakie Ty masz w ogóle argumenty oprócz tego, że umiesz zaglądać tylko do portfela?
  • Odpowiedz