Wpis z mikrobloga

@Trzyszcz: Kilkasety tysiecy kazden film to po pierwsze, ale na streamach ma od 2000 - 5000 subow (jeben sub 5$ z czego dla niego jest polowa ) plus do tego oglada go ok 20 tys srednio jak nie ma zadnych turniejow. Takze z e streama samego ma jakeis 25tys$ + reklamy. Donateow nie licze ale tutaj dodatkowe kilka tysiecy zlotych, i jeszcze jakies kontrakty z firmami. Duzo do wymieniania :D
@encoreleet: nie wiem z czego beka, kradzież to kradzież a złodziei trzeba tępić. Co innego, że zarabia głównie na 12 latkach i kasie ich rodziców. Ostatnio właśnie mój 12 letni bratanek śmiał się ze mnie, że nie jestem subem u izaaka bo u nich w szkole to wyznacznik "fajności" :/
@trejn: według mnie on tutaj się nie żali tylko mówi jak sytuacja wygląda. Stream był online to według Ciebie miał wstać od kompa i wyjśc bez słowa? Płacząca żona to kwestia dyskusyjna, bo różowe są jakie są. Jedna płaczą po kartce na pożegnanie od psa a inne po utracie kilku zł. Jest osobą publiczną jakby nie patrzeć, widocznie jego publika chce wiedzieć co się u niego dzieje.
normalnie ręce opadają - młodzi ludzie - żadne z nich tak na prawdę nie pracuję? Paulinka chyba myśli, że całe życie będzie ładnie pachnieć i leżeć a hajs sam wpadnie od Januszy z twitcha xD Do roboty by się wzięli i nie mówię tu o przerzucaniu pustaków na budowie ^^


@Dezynwoltura: Niektórzy jak ty nie potrafią zrozumieć tego, że to też praca. Nie rozumiem czemu ludzie #!$%@?ą się do niej. Skoro
@XpedobearX: Wiem o co Ci chodzi, dla mnie np. proplayerzy w CS'a, Starcfrafta, FIFA itp. to normalnie pracujący ludzie chociaż w dziwny sposób, ale streamerzy, którzy niby to pracują to dla mnie głupota naszych czasów. I żeby nie było, bo lubię Izaak'a życzę mu jak najlepiej, a złodziejowi utraty rąk i nóg. Jednak jeśli ktoś wierzy, że to jest zawód na przyszłość to chyba jest naiwny i takie wpadki to weryfikują.
ale streamerzy, którzy niby to pracują to dla mnie głupota naszych czasów


@Dezynwoltura: po prostu tworzą rozrywkę, tak jak showmani w tv tylko prezentują inną tematykę

Jednak jeśli ktoś wierzy, że to jest zawód na przyszłość to chyba jest naiwny i takie wpadki to weryfikują.


Konferansjerzy zawsze się przydają plus obycie w rynku gier gwarantuje mu pracę bo głupi nie jest. Wiele osób, które znałem ze świata esportu z dawniejszych lat