Wpis z mikrobloga

@MainstreamowyHipster: na paypalu przeciez w przypadku malych watpliwosci blokuja hajs na koncie i cofaja, nawet jak wyplacosz to bedziesz mial "dlug" u nich i to juz ich sprawa jak wyegzekwuja go, izak dostanie swoj hajs spowrotem, byc moze zlodziej tez\ go bedzie mial, tylko ze bedzie mial "dlug" u paypala
@Sooliga: No nie wiem, gdybym był takim Piotrem "izakiem" Skowyrskim i miał zgromadzone na koncie te 3/4miliony to myślę że nie bolałaby mnie strata tego ewentualnego dwu,trzydniowego przychodu. A na pewno nie tak żeby siać panike jaka to tragedia sie stała i dawać płaczącą zonę do mikrofonu. Zwykła popisówka. Jak mi ukradli z paypala 500zł ze względu na chargeback to nikomu nie żaliłem sie po internetach ani na mikro ... To
@Sooliga: zacytuje swój pierwszy komentarz

"Można było powiedzieć > Włamali nam sie na konto, ide na policje wyjaśnić sprawe nie będzie strima. Ale robienie takich scen jest śmieszne. "

Zachował sie bardzo atencyjnie, żeby wzbudzić współczucie i pokazać jaki to on biedny :( . Innych youtuberów też to spotykało, i jakoś przy innych obyło sie bez takiego cyrku, większość nawet nie nagłaśniała sprawy. Taka prawda, prawda boli.