Wpis z mikrobloga

@encoreleet: Ja nie wiem, ale pierwsze co bym zrobił po pierwszym fejmie to oddzielenie kompa do YT i kompa do prywatnych spraw. Nie wiem czy by to w tym przypadku pomogło, ale wiedząc, że większość widzów to gimby więc będą próbowali coś podesłać, aby kliknąć i się zarazić.
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: No tak zgrywa popisuwe, >o nie jaka tragedia okradziono mnie z parodniowego przychodu, moja żona plącze załamana co ja zrobię z życiem... Mógł sobie darować nagrywanie tego dramatycznego filmu. Zresztą najlepiej będzie jak to ustawka, bo teraz ludzie dęba go donejtować 5x częściej po 2zł >Trzymaj sie izak, >#!$%@?ć złodzei, >Masz tu na osłode 10zł. I finalnie będzie sie z was wszystkich śmiał. Na biednego nie trafiło, ten film i
  • Odpowiedz
@encoreleet: Izaka oglądam sporadycznie teraz, nie jestem jego fanbojem, ale cieszyć się bo go okradli z pieniędzy ktre zarobił? No śmiesznie w #!$%@?. Jebnij się w łeb.

@trejn: Aha, czyli jak ktoś jest bogaty to można go okradać bez większych konsekwencji...bo jest bogaty? Zajebista logika bordo piwniczaku.
  • Odpowiedz
@Antlion: A czy ja mówie czy to dobre czy złe? Mówie że żalenie sie po całym internecie że okradli mnie z kilkudniowego przychodu, moja żona załamana i płacze tutaj, życie nam sie sypie. Jest słabe. Widze że sam sobie to uświadomił bo film usunął.
  • Odpowiedz
@trejn: #!$%@? co to za idiotyczne podejście. Nawet jeśli by ukradli mu złotówkę to #!$%@? nadal kradzież i trzeba ją potępiać. Druga sprawa to co Ci do tego kto kogo donejtuje. A filmu nie on wrzucił tylko jest to wycięty kawałek ze streama, wrzucony przez jakiegoś randoma, więc jak nie jesteś czegoś pewna to nie gadaj głupot.
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: Widze że bojówka izzaka ( ͡º ͜ʖ͡º) jednak nie tylko kobietą on sie podoba. Nadal twierdze że żalenie sie publicznie przy wszystkich jacy to my teraz biedni bo nam ukradli pare złoty jest żałosne. Można było powiedzieć > Włamali nam sie na konto, ide na policje wyjaśnic sprawe nie będzie strima. Ale robienie takich scen jest śmieszne. Teraz oszczędzajcie wasze srebrniki, bo polska policja nic
  • Odpowiedz
Mógł sobie darować nagrywanie tego dramatycznego filmu


@trejn: Ten filmik to wycinek streama, gdzie komentował mecze. Dowiedział się o tym, powiedział zgromadzonym widzom i poszedł. To, że ktoś to sobie wyciął i wstawił, to nie jego sprawka.
  • Odpowiedz
@trejn: wlasnie dlatego kisne, bo on kilka razy tyle wyciaga w pare dni, a tu nagle paulinka placze ze im pieniadze na zycie ukradli, no #!$%@? popisowka, przeciez on od widzow dostanie teraz 10x tyle niz dostawal, zalosne to jest
  • Odpowiedz
@trejn: Nie lubię Izaka, nie oglądam go, a o kradzieży dowiedziałem się ze spamu na czacie innego streamera. Po prostu ktoś go okradł, a to fajne nie jest. Każdy ma inne podejście, on stwierdził że to fair wobec widzów że powie o wszystkim- jego sprawa, według mnie nie postąpił dobrze, ale to nie zmienia faktu że ktoś go okradł, a takie zachowanie powinno się krytykować. Zreszą nawet nie wiadomo ile ukradli.
  • Odpowiedz
@trejn: @encoreleet: Jak czytam takich jak wy to mi się chce płakać, to nie ma znaczenia kogo okradziono, czy biednego czy bogatego, jak się pracuje to każdy skradziony grosz boli jak cholera, widocznie tego nie rozumiecie skoro tak łatwo wam przychodzi śmianie się z czyjegoś nieszczęścia :)
  • Odpowiedz