Wpis z mikrobloga

Izaak spoko koleś chociaż od jakiegoś roku te jego filmiki to bardziej pod widownie gimbazy podjeżdżają i w zasadzie przestałem to śledzić... Oczywiście jeżeli ktoś go okradł to życzę złapania #!$%@? i obcięcia rąk. Oby tylko to się nie okazało jak ktoś pisał ustawką, żeby podwoić/potroić zyski od "pocieszycieli" obecnie nikomu nie można wierzyć szczególnie ludziom w Internecie ;) Fajnie by było jakby wrzucił protokół z policji jakiś na dowód czy cuś.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzekistaPutin: Nie zdziwiłbym się jak by to poszło w ramach odwetu :D A policja nic nie zrobi. Oni nawet jak mają adres to nie potrafią wykryć sprawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@trejn: moim zdaniem święta racja. końcówka tego filmiku to jest najwyższy poziom żenady. skomleć w ich przypadku o 15k świadczy o braku jakiegokolwiek szacunku wobec widzów. Billa Gatesa rucha 90% "obrońców izaka" i świetnie się z tym czują bo przecież na biednego nie trafiło. #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
@trejn: a zeby twoj ojciec jutro przyszdl i powiedzial ze w tym miesiacu nie bedzie mial wyplaty! Na biednego nie trafilo! 2 dniowy dochod! Co zal ci pewnie dupe sciska, ze koles potrafil sobie w zyciu poradzic, bo mial pomysl i pasje, a ty za namowa starych pojdziesz na studia a pozniej bedziesz lepil burghery w maku!
  • Odpowiedz
@braz: co ty #!$%@?, po pierwsze porownujesz 2 rozne kwestie zabranie pieniedzy komus kto je zarobil, i nie zaplaceniem firmie ktora żeruje na naiwnych klijetach (MSPolska ma tak wygorowane ceny swoich produktow ze szkoda gadac, na zachodzie ich odpowiedniki to 10-20% wartosci polskich cen tych samych produktow, gdzie Bill Gates czy Microsoft nie dostaje swojego% z kazdego sprzedanego egzemplaza, tylko sprzedalo prawa do dystrybucji ich produktu na terenie Polski )
  • Odpowiedz
Ja często go oglądam jak gra w cs-a. Dla mnie spoko koleś, i szkoda że kogoś poślady bolą i kradnie mu hajs. Nie ważne czy ten hajs wysyłają 12 czy 27 latkowie. Z tego co wiem to jakiś czas temu pracował jak większość z nas na wykopie i pewnie stwierdził że hajs z twitcha jest lepszy i zrezygnował z pracy na rzecz streamòw. Wiadomo że jego filmiki są kierowane bardziej
  • Odpowiedz
#!$%@? sprawa. Ale końcówka sugeruje, że teraz Izak i Paulinka będą musieli #!$%@?ć ręczniki z siłowni żeby je sprzedać i kupić sobie ryż, a coś mi się wydaje, że jednak sytuacja nie jest aż tak podbramkowa.
  • Odpowiedz
@trejn: "na biednego nie trafiło" ooo a to już wyższa patologia.

Pójdziesz do roboty, jakieś duże korpo to może kompy będziesz wynosić? W końcu takie abb ma forsy jak ludu, co to dla niego ze dwie stacje robocze.

Ja #!$%@?....
  • Odpowiedz