Wpis z mikrobloga

#zareczyny #apart #bizuteria #rozowepaski #slub

żeby nie było, że taka ze mnie zielonka, to mam profil na wykopie od 2 lat. Mój różowy zna tamto konto a to Mircy tajna sprawa jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze swoim różowym jestem od 5 lat, planujemy razem zamieszkać i tak jakoś nadszedł moment, że planuje oświadczyny. Tak, wiem "nie rób tego" :D Już nawet sobie pierścionek wybrałem, ale że cebula motzno to byłbym wdzięczny za kod karty do apartu :D -5% czy - 10% . Ja zapłace mniej, a Tobie nabije się 2000 pkt. Myślę że dobry deal.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksiak: W Yes byłem ale nie mają rozmiarów, trzeba czekać prawie miesiąc. Potrzebuje wyjątkowo mały bo 9.

U takich też byłem i powiem Ci że albo nie ma różnicy w cenie albo jest rzędu 200-300 zł
  • Odpowiedz
@Yonguelle: Panie nie bierz z apartu, bulisz pewnie 1-2k za pierścionek z którego po pół roku wylatują kamienie. Znajomi mi odradzali więc znalazłem na mirko sklep Geselle z Wrocławia i stamtąd zamówiłem :) mam kartę rabatowa ale chyba nie będziesz mógł jej użyć bo jest przypisana do mojego konta, aczkolwiek polecam ten sklep
  • Odpowiedz
@japco: w Kruku oglądałem ten ich "jedyny" i faktycznie spoko, nawet taniej niż w aparcie z takim samym kamieniem o 200 pln, teraz jest jeszcze promocja walentynkowa - 20% i kusi. Ale ten z apartu bardziej mi przypadł do gustu.

Mój różowy ma kolczyki z kruka i też się świetnie trzymają :) Podejrzewam, że mimo ogólnego hejtu, te sieciówki nie mogą mieć rozlatującego się bazarowego chłamu bo po prostu by
  • Odpowiedz
@Yonguelle: Apart jest drogi, zorientuj sie lokalnie u jubilera ile taki pierścionek kosztowałby. Jeśli masz swoje złoto to moze ci je dodatkowo przetopić. Mam karte bodajrze 5% wołaj jak sie zdecydujesz na Apart
  • Odpowiedz
to mam profil na wykopie od 2 lat. Mój różowy zna tamto konto a to Mircy tajna sprawa jest

Ze swoim różowym jestem od 5 lat, planujemy razem zamieszkać


@Yonguelle: w sumie nie musiałeś zmieniać nicka...
  • Odpowiedz
@Yonguelle: nie słuchaj ich, mam pierścionek z apartu, nosze ponad rok, nic mu nie jest, ciągle piękny i nieruchomy ;) powodzenia! (kartę też gdzieś bym znalazła, chyba nawet jeszcze niezarejestrowana.. gdybyś potrzebował w Krk)
  • Odpowiedz
@Yonguelle: taka trochę nagonka, wiadomo, że jak ktoś ma duużo klientów to i zdarzą się wtopy jak i po prostu upierdliwi klienci robiący czarny pijar bo "hurr durr białe złoto a jest żółtawe!" bo rod schodzi (o czym zresztą teraz w każdym jednym kruku przy wyborze obrączek nas informowali). Ostatecznie ja sama robię zakupy głównie w Kruku na prezenty i jeszcze nigdy nic się nie stało, obrączki też tam zamówiliśmy.
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Czemu nie prawilne? Miałem prawo odesłać pierścień gdyby mi się nie spodobał :) kupujta gdzie chceta ja tylko podsylam dobrego jubilera z którego również przez Internet zamawiamy obrączki. Z apartem zalezy jak kto trafi. Nie wyobrażam sobie za to oświadczyć sie i po 2 miesiącach oddać pierścionek na gwarancje
  • Odpowiedz
@wojci3ch: ale to Ci się może zdarzyć również z pierścieniem z internetów, tylko że jest więcej zawracania dupki bo trzeba wysyłać, odsyłać, przesyłać itd. No nie, po prostu nie, to nie jest dla mnie rzecz którą się kupuje w ciemno, ja to muszę obejrzeć, podotykać, założyć.. W każdej firmie się zdarzają reklamacje, w każdej może z pierścionka wypaść oczko, a i ceny czasem wcale nie są takie niższe. Dla przykładu
  • Odpowiedz