Wpis z mikrobloga

Kumpel vs koty sąsiada

Opis kolegi
Mam znajomego. #lvl40 + Przeniósł się ostatnio z bloków do domu. Zaciągnął kredyt i postawił swój wymarzony dom pod miastem. Wszystkie pięknie. Do tego super działeczka. Przeprowadzili się ze 3 lata temu. I od tamtej pory ma hopla na punkcie ogrodu. Ciągle coś sadzi zmienia przesadza doprawia ect. Maniak jakby z jakiejś pasty. Każdą wolną chwilę spędza na dworze i ulepsza to wszystko. Do tego ogródeczek w którym sadzi warzywka i owoce dla rodzinki.

Opis problemu
Wszystko było by ok ale mój kolega ma sąsiadów. Którzy hodują tak na oko z 100 kotów (Pewnie ich jest ze 20 ale wygląda jak by ich było ze 100). Nie wiem czy hodują to właściwe słowo. Kupują raz na jakiś czas jakieś żarcie dla nich. Karmią koty też resztkami z obiadu. Ta kocia rodzina się ciągle mnoży i z rok na rok jest ich więcej. Jak kumpel był u nich w domu to smród niesamowity. Ale ich dom to ich sprawa. Problem leży gdzie indziej. To stado kotów wybrało sobie za kuwetę ogródek mojego kumpla. Co chwilę tam łażą srają i robią burdel.

Próby rozwiązania
Kolega był u sąsiadów. Żeby znaleźć jakieś rozwiązanie ugodowe. Tamci go olali. I w skrócie tak to wyglądało.
"To nie nasze koty. To Twój problem. Spadaj"
Kolega spróbował chyba już wszystkiego. Posadził jakieś rośliny odstraszające koty - nie podziałało
Kupił pełno gadżetów elektrycznych odstraszających koty i zwierzęta - nie działa
Psa nie może kupić - młody kumpla jest na nie uczulony ;-(

Obecna sytuacja
Wkurzył się i ostatnio kupił coś innego.
Pistolet ASG https://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/ASG/ActionSportGamesNEW/Pistolet_ASG_M92F_SP_BLACK_14760/pistolet_ASG_M92F_HWS_14760_inny_widok.jpg
Postanowił je odstraszyć w bardziej bezpośredni sposób. Jak tylko jakiegoś wypatrzy od razu strzela w jego kierunku. A tamten ucieka ( Nie wiem czy trafia. Ostatni raz strzelał w wojsku. Ale raczej więcej pił wtedy niż strzelał).

Mirki co mu doradzić. Aby zaniechał tego strzelania? Aby strzelał do sąsiada? Czy może jakieś inne rozwiązanie?
Wiem, że nie powinno się strzelać do zwierząt. Ale też rozumiem, że z takiego ASG to strzela się również do ludzi.

#koty #zwierzaczki #zwierzeta #sasiedzi #problemypierwszegoswiata #dzialka #asg
Turysta10 - Kumpel vs koty sąsiada 

Opis kolegi
Mam znajomego. #lvl40 + Przeniósł...

źródło: comment_wtW5Cq4qQAOPyhQx8QTcxres4L19BMl7.jpg

Pobierz
  • 9