Wpis z mikrobloga

@Nicy: Poprzyklejaj sobie jeszcze tagi RFID i zrób arkusz w Excelu do śledzenia, które ostatnio nosiłaś przy jakiej okazji, żeby przez przypadek nie pójść w takim samym zestawie dwa razy z rzędu :D
@Nicy: ej to nie jest taki głupi pomysł, może mi się przydać tym bardziej, że z jakiegos powodu ciuchy mam w kilku różnych meblach w 3 pokojach + szafa z kurtkami, jak mi się uda zebrać żeby porobić wszystkiemu zdjęcia to na bank wykorzystam, dzięki :-)
Też fotografowałem, ale swoje gatki i skarpetki, bo kompletnie nie pamiętałem jak wyglądały, a jak akurat trafiały do pralki z lumpami brata to później nie umiałem rozpoznać, które to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam jak ktoś ma, krótką pamięć do takich bzdetów i mieszka z kimś, kto nosi podobne lumpy
@Nicy: Że też nie wpadłam na coś takiego, genialne w swej prostocie. U mnie problem jest inny, musiałabym dookreślać ich lokalizację w mieszkaniu. Od miesięcy szukam paru rzeczy, skarpety i bieliznę mi coś zjada, na dodatek przestało mnie obchodzić, w co jestem ubrana. Starość.