Wpis z mikrobloga

Poznałem ostatnio pewną dziewczynę na #tinder Z wyglądu mój typ, dogadywaliśmy się, stwierdziła, że ją zaciekawiłem i pisaliśmy ze soba prawie tydzień na fb, bo była na L4 i nie było jak sie spotkać. Pare dni temu umówilismy się w pewnym fajnym lokalu, pogadaliśmy i w pewnym momencie przytuliła się do mnie i pocałowała mnie. Wypiliśmy piwko i stwierdziła, że juz sie robi późno i spada do domu i jak chce to mogę wpaść do niej ' posluchać muzyczki ' xD Pomyślałem, raz się żyje i zgodziłem się. Gdy już się ubieraliśmy złapała mnie za kurtke i powiedziałą na ucho

Ale dziś mnie nie przelecisz, bo mam okres


Ja takie oczy zrobiłem i zastanawiam się co tu sie #!$%@?ło. xD

Gdy już wylądowaliśmy u niej po pewnym czasie wyszło tak że ona i ja byliśmy półnadzy i że ona szuka kolegi do seksu i pewnie byłbym dobrym kochankiem. Teraz wyjeżdza na pare dni ze znajomymi i powiedziała, że gdy jej się skończy okres to będziemy sie pieprzyć całą noc. Ona ma 25 lat ja mam 26. Problem w tym, że ja nie mam praktycznie doświadczenia i nie wiem co robić. Pchać się w to ? Dziewczyna myśli, że ja już doświadczony a prawda jest taka że #tfwnogf i #stulejacontent . xD

#wygryw #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 90
@tomszczyk: chodziło mi o to że my faceci nie odczuwamy tego jak kobiety - fizyczznie orgazm sam jest krótki, a one się wija przez cały stosunek z przyjemnosci, żeby się chłopak nie zdziwił :p bardziej u nas leży to w psychice..
Ja takie oczy zrobiłem i zastanawiam się co tu sie #!$%@?ło. xD

Gdy już wylądowaliśmy u niej po pewnym czasie wyszło tak że ona i ja byliśmy półnadzy i że ona szuka kolegi do seksu i pewnie byłbym dobrym kochankiem.

@b4rnab4: A ty myślałeś, że czego ona szuka na Tinderze?
I ty też, wlazłeś do burdelu i dziwisz się, że trafiłeś na #!$%@?ę?